جانی ایو طراح مشهور اپل برای تاسیس شرکت خود اپل را ترک کرد.

time

2 دقیقه-۱۳۹۸/۰۴/۰۷

main-image

جانی ایو در مصاحبه با Financial Times گفت که پس از دو دهه کار در شرکت اپل و طراحی محصولات آن این شرکت را ترک می کند و شرکت خود را که LoveFrom نام دارد را تاسیس می کند.

جانی ایو اولین مشتری خود را اپل خوانده است . چندی پیش اپل گفته بود که تمام تمرکزش بر روی طراحی محصولاتش است پس هنوز هم به یک طراح قدرتمند نیاز دارد.

جانی ایو برای اپل فرد بسیار مهمی بود به صورتی که می توانید تاثیر آن را در تمامی محصولات اپل مانند آیفون و آیپد و .. مشاهده کنید. ایو از زمانی که استیو جابز برگشت ترفیع پیدا کرد و نقش اساسی را در این شرکت بازی کرد.

او دلیل ترک اپل را اینگونه بیان کرده است: من در این شرکت پروژه های زیادی را تمام کردم مانند پروژه پارک اپل که از سال ۲۰۰۴ شروع شد و به تازگی افتتاح شد. او گفته ایی از استیو جابز را نیز گفت :که در مورد ساختن چیز هایی برای مراقبت از مردمی که هیچ وقت همدیگر را ملاقات نکرده اند بود . و گفت تحقق این موضوع تصمیم به این کار گرفته است.

پارک اپل

آیا اپل این طراح را از دست می دهد؟

اما این پایان کار با اپل نیست و اپل گفته است که : جانی ایو هم بر روی پروژه های شخصی خود کار می کند و هم با اپل در طراحی محصولاتش همکاری می کند.

مدیر عامل اپل تیم کوک گفت: جانی ایو یکی از اشخاص بسیار مهم در دنیای طراحی است اونیز اشاره کرد که جانی ایو برای طراحی پارک اپل بسیار زمان گذاشته است .

تیم کوک هم چنین گفت: اپل با همکاری با جانی و بهره وری از استعداد او در انجام پروژه های خاص یک تیم طراحی درخشان ساخت و خوشحال هستم که همکاری شرکت با ایو ادامه خواهد داشت و در ادامه شاهد پیشرفت هایی در زمینه همکاریمان خواهیم بود.

مطلب پیشنهادی:هر آنچه که شما باید در مورد mac pro بدانید.

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

1

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی