کریتوس در خدای جنگ قرار بود نام متفاوتی داشته باشد

time

2 دقیقه-۱۳۹۸/۰۴/۱۷

main-image

شخصیت اصلی سری بازی های خدای جنگ , کریتوس است. اما سونی میخواست شخصیت جدیدی به جای آن قرار دهد ولی یکی از توسعه دهندگان این بازی یعنی Stig Asmussen در اواخر ساخت بازی خدای جنگ با تغییر شخصیت مخالفت کرد.

او در مصاحبه با Game Informer و گفت بازاریاب ها از اسم شخصیت جدید یعنی دومینوس ناخوشایند بودند. به همین دلیل سازندگان بازی آن نام را فقط برای عنوان توسعه بکار بردند.

مدیر بازی , دیود جاف , برای رسیدن به یکپارچگی بزرگ در تیم سازنده بازی از آنها درخواست کرد که نام پیشنهادی خود را برای شخصیت اول بازی ارائه دهند.

Stig Asmussen گفت که نام خودش را در لیست اضافه نکرده است. اما با یکی از اسم ها که در لیست بود (استیگ) مردم میدانستند که آن لیست کار خودش است, چون قبلا این اسم را مطرح کرده بود.

Stig Asmussen با لبخند کفت که با این اسم بسیار راحت بوده است.

سرانجام جدا از این همه اسامی ,اکثرا با نام قبلی شخصیت اصلی بازی یعنی کریتوس موافقت کردند.البته معلوم نیست چه نام های به جز دومینوس و استیگ در لیست ها بوده اند.

قسمت دیگری از بازی که مورد بحث قرار گرفت عنوان آن بود.در توسعه , تیم بازی آن را با پروژه ی Dark Odyssey دنبال میکردند.به هر حال دوباره بخش بازاریاب کمپانی مخالفت کردند و گفتند که این نام کلا موضوع بازی را از ذهن خریداران دور میکند و فروش آن مقداری سخت میشود.

آنها مجدد بر سر عنوان اول یعنی خدای جنگ برگشتند . به نظر من این عاقلانه ترین تصمیم آنها بوده است. خدای جنگ بعنوان یک امتیاز و کریتوس در بازی بعنوان شخصیت اصلی , بعنوان بخش های حیاتی بازی در فروش تبدیل شدند.

به گفته Game Informer نام خدای جنگ نوعی اسپویلر از سری های قبل این بازی است , که میتوان با اطمینان گفت که طرفداران بسیار زیادی دارد. نسخه جدید خدای جنگ را میتوان با نام بازگشت دوباره پادشاه یاد کرد.

Stig Asmussen در حال حاضر در حال کار درون شرکت ریسپاون است و دارد بر روی پروژه ی Star Wars game Jedi Fallen Order کار میکند.

بازی خدای جنگ انحصاری PS4 است و تنها برای این کنسول انتشار می یابد و به دلیل موفقیت های چشمگیر این بازی , سونی میخواهد به هر قیمتی که شده این بازی را انحصاری خودش نگه دارد.

مطلب پیشنهادی: Overwatch و ایجاد ترکیب ۲_۲_۲ در مرحله چهارم لیگ جهانی اش

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی