Mewtwo دوباره به پوکمون گو باز میگردد

time

3 دقیقه-۱۳۹۸/۰۴/۱۵

main-image

لجندری به نام Mewtwo در حال بازگشت به بازی پوکمون گو است , اما اینبار ظاهر متفاوتی خواهد داشت.این رخداد برای هماهنگی با شرکت ژاپنی که فیلم Mewtwo Strikes Back را میخواهد انتشار دهد اتفاق می افتد.

این فیلم در حال انتشار, بازسازی شده نسخه های قبل آن است.پوکمون Mewtwo زره پوش اولین بار در نبرد های هفته آینده به مقدار محدودی در دسترس خواهد بود .

Mewtwo زره پوش در تاریخ ۱۰ جولای به بازی اضافه میشود(دقیقا همان زمانی که پوکمون لجندری فعلی یعنی Groudon بازی را ترک میکند)که تا ۳۱ جولای در دسترس خواهد بود.

مشخص نیست که این پوکمون جدید آمار جدیدی را به خود اختصاص خوهد داد یاخیر, اما این اولین بار است که این نوع زره پوش در هر بازی پوکمون ظاهر میشود.

یکی از قابلیت های جدید پوکمون گو این است که شما وقتی یک پوکمون را اسیر میکنید شما میتوانید آنرا به یک جا منتقل کنید و هر وقت که خواستید از آن استفاده کنید.احتمالا این خاصیت نیز به Mewtwo زره پوش نیز اعمال شده است,پس شما دیگر میتوانید آنرا به کلکسیون خود اضافه کنید.

Niantic سازنده این بازی همچنین گفت که آیتم های جدید مربوط به Mewtwo را در آیتم شاپ پوکمون گو در هفته آینده اضافه خواهد کرد.شما میتوانید نگاهی کلی به Mewtwo زره پوش در تریلر زیر داشته باشید.

همانطور که قبلا ذکر شد لجندری Groudon فقط در نبرد های پنج ستاره ظاهر میشود. همچنین Groudon ممکن است و هم پیمانانش را درماه جولای در میدان جست و جو کرد و به دست آورد.

در عین حال , بسیاری از پوکمون های پر زرق وبرق در بازی پوکمون گو موجود هستند و چیزی به مراسم سومین سالگرد بازی پوکمون گو در دورتموند آلمان نمانده است,که این نشان میدهد قرار است شاهد یک جشن با شکوه باشیم.

این رویداد در جمعه پیش رو اتفاق می افتد. این پوکمون نشان میدهد که ارزشش اندازه یک یاقوت کبود است.

اگر قبل از روز جهانی پوکمون به فرم خود دستیابید یک حرکت جدید به شما اضافه میشود حتی میتوانید سرعت بالا بردن سطح خود را سه برابر کنید.

در همین حال نسخه هایی از بازی پوکمون در ۱۵ نوامبر برای کنسول نیتندو سوییچ منتشر میشود که این باعث میشود پوکمون جایگاه خود را در کنسول های نسل ۸ حفظ کند.

حداقل سیستم مورد نیاز تلفن همراه برای اجرای این بازی

مطلب پیشنهادی : معرفی وبررسی Super Mario Maker 2

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی