Modern Warfare 4 دارای یک مود مولتی پلیر جدید و کراس پلی

time

3 دقیقه-15 جولای 2019

main-image

ما در نهایت بخش مولتی پلیر بازی Call Of Duty:Modern Warfare 4 را مشاهده کردیم. این بخش را توسط یک پخش زنده مشاهده کردیم که نشان داد یک بخش 2 به در مود Gun Fight اضافه شده است.

البته اکنون نیز ما درباره بخش مولتی پلیر این بازی اطلاعات زیادی نداریم اما می توانیم حدس بزنیم که چه چیزی انتظار ما را میکشد.

اینفینیتی وارد , بخش مولتی پلیر بازی Call Of Duty:Modern Warfare 4 بصورت کامل در تاریخ 1 تا 3 آگوست در صفحه توییچ Call Of Duty معرفی خواهد شد.

در این تاریخ شما میتوانید اطلاعات پیشتری در مورد بخش Gun Fight کسب کنید و با بخش های دیگر بخش مولتی پلیر بازی Modern Warfare 4 آشنایی پیدا کنید.

ما همچنین منتظر شنیدن خبرهایی در مورد بهترین بخش این بازی یعنی کراس پلی (بازی بین کنسول ها) بودن این بازی هستیم.

اینفینیتی وارد, از ابتدا بازی Modern Warfare 4 را بصورت کراس پلی انتشار میدهد.این بازی یک راه اندازی مجدد از سری اول این بازی است اما داستان آن کاملا جدید است.

این بازی به بازیکنان اجازه میدهد که در هر پلتفرمی که هستند بتوانند با یکدیگر بازی کنند و در برابر هم قرار گیرند, بدون توجه به اینکه بر روی چه پلتفرمی هستند.

همچنین شرکت Modern Warfare 4 اعلام کرد که دیگر حالت دانلود نقشه اضافی در این سری وجود ندارد و از ابتدا تمام زمین های بازی برای شما باز هستند.

یکی دیگر از جنبه های دیگر که میخواهیم در اوایل ماه آگوست مشاهده کنیم ,سیستم پیشروی Modern Warfare 4 است.

اینفینیتی وارد گفته که پیشرفت در همه بخش های بازی اتفاق افتاده و شما میتوانید بهتر تفنگ های خود را شخصی سازی کنید و کیل استریک جدید باز کنید و برای افزایش اعتبار در بخش چند نفره و تک نفره این بازی تلاش کنید.

اینفینیتی وارد گفته که تجربه این بازی شبیه یک تجربه کامل است چون بخش های جداگانه و جذابی در این بازی وجود داردو شامل چند بازی مجزا میشود.

Gun Fight اولین حالت چند نفره جدیدی است که ما در Modern Warfare 4 از آن با خبر هستیم.بازیکنان در این بخش به صورت دو به دو مقابل هم قرار میگیرند و در نقشه ایی کوچک با هم رقابت میکنند.اولین تیمی که بتواند شیش دست را ببرد او برنده است و شما در این بخش نمیتوانید تفنگتان را شخصی سازی کنید و تیم مقابل هم تفنگ های شما را در اختیار دارد.

این بازی بر روی کامپیوتر های خانگی , پلی استیشن4 و ایکس باکس وان منتشر میشود.

حداقل سیستم مورد نیاز بازی Modern Warfare 4

مطلب پیشنهادی: کریتوس در خدای جنگ قرار بود نام متفاوتی داشته باشد

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی