معرفی و بررسی بازی My Friend Pedro

time

4 دقیقه-22 ژوئن 2019

main-image

بازی احمقانه و بسیار جالب My Friend Pedro یک بازی دو بعدی شوتر اکشن است. این بازی را اگر بخواهیم در یک کلمه خلاصه کنیم بسیار جالب است.

این بازی ابتدا یک ایده فان بین سازندگانش پخش شد تا اینکه آنها تصمیم گرفتند این بازی را تبدیل به بازی ویدیویی کنند که تاکنون این بازی یک موفقیت چشمگیر برای این شرکت بوده است.

گیم پلی

My Friend Pedro یک بازی اکشن امتیازی است که شما میتوانید با روش های مختلف دشمنان خود را نابود کنید . هرچه که زیبا تر دشنمان خود را نابود کنید امتیاز شما بالاتر میرود.

وقتی شما در بازی با خود عهد کردید که به سخنان دوست خود که نامش پدرو است وفا کنید, باعث شده است در حین انجام مراحل به علت هیجان زیاد به سختی نفس بکشید.

بازی My Friend Pedro بر روی شلیک های زمانبندی شده طراحی شده است . سبک بازی چیز جدیدی نیست اما نحوه پیاده سازی آن است که او را جذاب کرده است.

طراحی این بازی هر کاری را میکند تا سرعت عمل شما را کاهش دهد.شما باید تا جایی که میتوانید سرعت عمل خود را افزایش دهید تا بتوانید به صورت وحشیانه دشمنانتان را نابود کنید.

چند چیز در My Friend Pedro برایم جذاب بود و آن این است که وقتی شما از طنابی بالا میروید و پنجره را میشکنید میتوانید دشمنانتان را که پشت پنجره هستند را بصورت صحنه آهسته نابود کنید و بر روی یک اسکیت فرود بیایید و از موانع پیش رو عبور کنید.

تایم پلی بازی و محیط آن

My Friend Pedro با تایم پلی خالص 5 ساعت باعث میشود لحظات هرچند کوتاه اما بسیار هیجانی پیش رو داشته باشید. باید این موضوع را بگویم که طرح این بازی بسیار برایم جذاب بوده و هست و امیدوارم بازی هایی زیادی به این سبک ببینم. این بازی کمی ایده از هر سبک را درون خود جای داده است.

قطعا بخش اول این بازی زیبا تر از بخش دوم آن است . در سرتاسر این بازی زمان های کوتاهی برای استراحت بعد از مبارزه سنگین با دشمنان وجود دارد. دشمنان در این بازی طوری طراحی شده اند که امکان زنده خارج شدن از نبرد را به ما میدهند.

بخش جذاب بازی My Friend Pedro آنجایی است که شما وارد آشپز خانه میشوید و با چاقو هایی که آنجا وجود دارند به دشمنان ضربه میزنید یا زمانی که ماهی تابه را به هوا پرتاب میکنید و توسط آن تیر ها را منحرف میکنید و به دشمن ضربه میزنید.

این بازی تنها برای رتبه بندی امتیاز ها به اینترنت نیاز دارد.

تخریب برازنده

My Friend Pedro فراتر از زمان های شلیک در بازی است. با فرود های زیبایی که کارکتر بازی روی اجسام انجام میدهد شما را جلب خود میکند . حرکات ظریفی که در کارکتر به کار رفته اند تلفیقی از حرکات پارکور است و چاشنی بازی را دو برابر میکند.این بازی حس واقعی وزن و حرکت را منتقل میکند.

با توجه به این که این بازی سلاح های محدودی دارد اما سلاح های بسیار کاربردی در آن استفاده شده که فیزیکشان بسیار دقیق طراحی شده است. شاتگان که تفنگی بسیار کاربردی است میتواند دشمنان را از فاصله بسیار نزدیک تکه تکه کند, اما این تفنگ محدوده و برد تفنگ هایی مثل تپانچه را ندارند.

در بازی My Friend Pedro شما با شخصیت بینام ونشان و بیصدا بازی میکنید که قبلا در قصابی کار کرده است . آن زمان دوست شما که یک موز به نام پدرو است به شما میگوید که کار های شرورانه ای انجام دهید.

خوشبختانه این بازی زیاد گفت وگو محور نیست و شما در حین بازی سخنان را میشنوید . هرچه امتیاز بیشتر جمع کنید لباس ها و تفنگ های جدید تری برای شما آزاد میشوند.

مطلب پیشنهادی : معرفی و بررسی بازی Gears 5

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

1

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی