کنترلر جدید ماکروسافت برای پروژه Xcloud

time

2 دقیقه-12 جولای 2019

main-image

یک خبر از اختراع جدید توسط ماکروسافت که یک کنترل بازی است , نشان میدهد که یک کنترل قابل جابه جایی است که میتوان آنرا مشابه کنترلر Joy-Con نیتندو سوییچ دانست.

همانطور که از طریق ویندوز به ما گزارش رسیده این اختراع در سال 2017 به ثبت رسیده است, اما تنها توسط دفتر ثبت اختراع و علامت تجاری ایالت متحده آمریکا منتشر شده است.

حق ثبت اختراع آن برای دستگاه شارژ آن است.مدل های ورودی این شارژر وسیله ایی هستند که میتوانند به موبایل هایی با صفحه لمسی وصل شوندو از آن بعنوان صفحه نمایشگر برای اجرای بازی استفاده کنند.

تصاویری که در نمایشگاه E3 به نمایش در امدند نشان میدهد که این کنترلر شبیه کنترلر سنتی ایکس باکس است .

این دسته قابلیت دارد که به دو قسمت مجزا تبدیل شود ولی وقتی آنرا در شارژ میگذاریم باید شکل یک کنترلر سنتی را به خود بگیرد .

این مدل ها برای اتصال به موبایل ها طوری طراحی شده اند که مانع قوطه ور شدن تلفن همراه میشوند.این کنترلر ها دارای گیره هایی مقاوم هستند که موبایل را به خود متصل میکنند تا بازیکن راحت تر بتواند بازی کند.

ثبت اختراعات یاد آور میشود که این کنترل ها فقط میتوانند به موبایل و دستگاه های مشابه متصل شوند تا کار کنند و شامل یک دستگاه مجزا نیستند و به یک صفحه نمایشگر با سیستم عامل نیازمند هستند.

این حق ثبت اختراع ممکن است به پروژه XCloud ماکروسافت مرتبط باشد.در E3امسال توسط XCloud بازی هالو 5 را بر روی گوشی سامسونگ تست کردند که بسیار روان عمل کرد.

با استفاده از پروژه XCloud میتوان بازی های کنسول ها را بر تبلت یا موبایل توسط یک کنترل جدید ماکروسافت که مشابه کنترل نیتندو است , اجرا کرد و نهایت لذت را برد.

این کنترلر تقریبا مشابه کنترلر Google Stadia است که آنرا میتوان به گوشی های همراه وصل کرد .

مطلب پیشنهادی : PES 2020 فاقد بخش فوتبال زنان است

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی