Overwatch و ایجاد ترکیب 2_2_2 در مرحله چهارم لیگ جهانی اش

time

2 دقیقه-01 جولای 2019

main-image

با توجه به گزارشاتی که به دست ما رسیده بلیزارد قصد دارد که سه تانک و سه هیلری که در Overwatch League بیشترین استفاده را دارند, تغییراتی درون ترکیبشان ایجاد کند تا برای بینندگان جذاب تر شود.

در خبر های اصلی پایانی که به دست ما رسیده, طبق گزارشاتی از سایت Esport بلیزاد قصد دارد یک قفل ترکیب 2-2-2 برای مسابقاتی که در مرحله چهارم لیگ Overwatch و در 25 جولای برگزار میشود ایجاد کند.

طبق گفته PC Gamer , چان هیونگ یکی از پلیر های معروف بازی Overwatch که مدتی است خود را بازنشته کرده است , خبر میدهد که قفل ترکیب 2-2-2 حتما در لیگ 25 جولای اعمال خواهد شد.

چان هیونگ گفت : من اکنون بازنشسته شده ام اما خبر های بازی هنوز به گوشم میرسد که قرار است در مرحله چهارم لیگ Overwatch تغییرات در ترکیب حتما اعمال شود. این حرف ها را میتوان در چند ویدیو آخرش که در Twitch منتشر کرده را استخراج کرد.

معمولا در این ترکیب جدید دو هیرو حمله کننده , دو هیرو مدافع و دو تانک استفاده میشود. در مراحل قبلی بهترین ترکیب سه شفا دهنده و سه تانک بود که این باعث میشد که مسابقه کمی طول بکشد و رقابت خشک باشد, اما اگر این ترکیب اعمال شود ,شاهد عصر جدیدی در لیگ Overwatch خواهیم بود.

این ترکیب جدید ممکن است به سبک بازی بازیکنان لطمه بزند اما میتواند بازی را سخت و نفس گیر تر کند. در گذشته هم مدیر کل Overwatch گفته بود که تغییر ترکیب بازی ممکن است بازی را زیر و رو کند.

مطلب پیشنهادی: Cyberpunk 2077 و حق انتخاب سیستم اخلاقی بازی به بازیکن

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی