استیکر جدید اینستاگرام به شما این امکان را می دهند افراد را به گروهتان دعوت کنید

time

2 دقیقه-03 جولای 2019

main-image

اینستاگرام نرم افزاری برای رقابت بر سر محبوبیت است.آیا شما هم به این فکر کرده اید؟اگر به این موضوع فکر نکرده اید این بروزرسانی جدید اینستاگرام ممکن است که ذهن شما را تغییر دهد.با استیکر جدید اینستاگرام!

این آپدیت تنها استیکر جدیدی به استوری شما اضافه کرده است که با آن شما می توانید، برای عضو شدن در گروه تان برای بازدید کنندگان در خواست بگذارید.

استیکر جدید اینستاگرام چگونه کار می کند؟این استیکر را مانند بقیه استیکر ها درون استوری خود قرار می دهید و برای آن یک متن خوش آمد گویی قرار می دهید. وقتی کاربران بر روی این دکمه کلیک کنند پیام شما را مشاهده می کنند و اگر خواستند با زدن دکمه “join chat”وارد چت شما می شوند.

کسی که چت را ساخته است مدیر آن است و می تواند افراد را مدیریت کند و هر زمان که لازم بود به چت خاتمه دهد.

قبل از این استیکر اینستاگرام در مدیریت گروه و همچنین عضو کردن دیگران در آن ضعیف بود ولی با کمک این استیکر جدید ، اینستاگرام را به قابلیت چت در گروه برای دوستان و خانواده ها مجهز کرد.

تعدادی از بدی های استیکر جویین در گروه

اما این استیکر نمی تواند در همه زمینه ها خوب باشد، و در برخی شرایط باعث آسیب های اجتماعی به نوجوانان می شود.

خودتان هم می دانید که نوجوانان در سنین حساسی هستند و اگر روی یکی از این استیکر ها کلیک کنند و مدیر گروه که ممکن هم هست آن را بشناسد، و با ورود آن مخالفت کند. به نظر شما چه اتفاقی می افتد؟

یکی دیگر از مشکلات گروه ها این است که افرادی برای رسیدن به سود شخصی دست به تبلیغات در این گروه ها می زنند و ممکن است هر تبلیغی باشد.

در فیلم زیر آموزش استفاده از این استیکر قرار داده شده است.

مطلب پیشنهادی:سیستم مدیریت صوتی اپل برای افراد توانمند و نا توان مهم است!

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی