آمازون برای رقابت آماده است! قیمت Echo Dot به 25 دلار کاهش یافت.

time

2 دقیقه-01 جولای 2019

main-image

آمازون برای رقابت با رقبای خود در زمینه وسایل هوشمند خانگی قیمت Echo Dot را 50% کاهش داد و به 25 دلار رساند.همچنین با دادن پیام Game On گوگل و Walmart را به رقابت برسر محصولات خانه هوشمند 2019 دعوت کرد.

آمازون امسال این تخفیفات را تا 48 ساعت ادامه داد و امسال هم در صدر جدول فروشندگان قرار گرفت. اما هر ساله به تعداد خرده فروشان آنلاین افزوده می شود و مشخص نیست که آمازون تا چه زمانی در صدر است.

اما این رقابت به نفع شماست چون می توانید در تخفیفات جمعه سیاه یا هر مناسبتی دیگر محصولات مورد نظر خود را با هزینه کم تر دریافت کنید. و می توانید که یک بلندگوی هوشمند مثل Echo Dot را با حفظ کردن 25 دلار خریداری کنید.

Echo Dot محصول با ارتقا از نسخه قبلی یکی از بهترین محصولات پخش کننده صدا برای آمازون و حتی دیگر شرکت ها است که در ساخت آن از پارچه و بلندگویی با کیفیت پخش بسیار بالا تر استفاده شده است.که این باعث شده است بیشتر از 60,000 نسخه از آن به فروش برسد.

این دستگاه از قابلیت کنترل از راه دور آمازون استفاده می کند که این یک استاندارد است و در دیگر دستگاههای آمازون نیز وجود دارد.

پس شما با خریدن این محصولات می توانید جای جای خانه خود را از راه دور کنترل کنید!به این می گویند صنعت خانه های هوشمند.

Echo Dot ویژگی های جالب دیگر نیز دارد:این محصول دارای یک شارژر قوی است که قابل شارژ بودن آن را نشان می دهد.همچنین نور پردازی RGB استفاده شده از این محصول زیبایی آن را دو چندان می کند.

این محصول در رنگ های سیاه ذغالی و سفید و طوسی عوضه می شود که دست کاربران را در انتخاب باز می گذارد که هر کدام از آن ها زیبایی های خاص خود را دارند.

مطلب پیشنهادی:مقایسه سامسونگ S10+ و Xperia1(کدامیک بهتر است؟).

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی