لیبرا هنوز هم راه اندازی نشده است ولی فیس بوک به مشکل خورده است!

time

2 دقیقه-۱۳۹۸/۰۴/۳۰

main-image

چندی پیش با خبر شدیم که فیسبوک می خواهد با ارائه لیبرا در ارز های دیجیتال تغییر ایجاد کند، فیسبوک می خواهد با این پروژه خود قانون را به پول های مجازی برگرداند و برای همه استفاده از آن آزاد باشد.

لیبرا چیست؟خب معلوم است این نام یک ارز دیجیتال یا پول مجازی مانند بیت کوین است!

این هفته یک هفته کلاسیک برای لیبرا بود،که در آن افزار مهمی درباره لیبرا صحبت کردند.ترامپ گفته است که لیبرا یک پول مجازی قابل اعتماد و پایدار خواهد بود.

رئیس خزانه داری آلمان گفته است که اشتباه است که توسعه پول های مجازی توسط شرکت های خصوصی باشد، اما جالب آنجا است که وزیر خزانه داری آمریکا بر خلاف ترامپ فکر می کند و می گوید که لیبرا در آینده مشکلاتی را به وجود می آورد.

اما در مجلس نمایندگان آمریکا لایحه ایی در حال بررسی است و ممکن است که تصویب شود که بر خلاف میل فیس بوک است.

این لایحه می گوید که شرکت های بزرگ مانند فیسبوک حق توسعه ارزهای دیجیتال را ندارند. ولی این ممکن است که Libra به طور کامل نابود شود.

اخیرا هم تعداد زیادی از شرکت های پرداخت مانند پیپال با آن مخالفت کرده اند و دلیل ان ها این بوده است که هدف Libra نامعلوم است و وجود آن ممکن است ترسناک باشد.

آخر چه می شود؟

کلا بحث پیچیده شده است ، برخی مانند ترامپ با این موضوع مشکلی ندارند ولی برخی از نماینده های مجلس آمریکا با بیت کوین مشکلی ندارند ولی بر علیه لیبرا هستند. برخی هم به دلیل نقص های امنیتی فیس بوک به آن اعتماد ندارند.

بهتر است که فراموش نکنیم که فیس بوک هفته گذشته به دلیل نقص های امنیتی ۵ میلیارد دلار جریمه شده است!

اما نمیدانم که برخی معتقدند که این ارزدیجیتال برای مبارزه با پولشویی و کمک مالی به تروریسم و.. ساخته می شود ، و می گویند می تواند به قانونمندی ارزهای دیجیتال کمک می کند.

اما فعلا تکلیف این پروژه مشخص نیست و هنوز خبری قطعی نشده است و باید منتظر خبر های تازه باشیم ، برای دریافت اخبار جدید در این مورد با گیمو همراه باشید.

مطلب پیشنهادی:قابلیت جدیدی در آپدیت جدید واتس اپ در راه استو

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

2
دیدگاه بگذارید

avatar
1 شاخه نظرات
1 شاخه پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
نظرات بیشتر
داغترین شاخه نظرات
2 نظر نویسنده
blackincubusGholamreza habibi نظرات اخیر نویسنده
  دنبال کننده  
جدید ترین قدیمی ترین بالا ترین امتیاز
اطلاع رسانی
Gholamreza habibi
مهمان

سلام من لیبرا را دنبال میکنم متشکرم
منتظر خبرهای امیدوار کننده هستم.