PES 2020 فاقد بخش فوتبال زنان است

time

3 دقیقه-۱۳۹۸/۰۴/۱۴

main-image

فوتبال زنان در FIFA طرفداران زیادی دارد, حتی گفته میشود که از جام جهانی ۲۰۱۹ نیز پرطرفدار تر است.FIFA ابتدا فوتبال زنان را در سال ۲۰۱۶ به بازی خود افزود و کم کم آنرا پیشرفت داد.رقیب دیرینه این بازی یعنی PES هیچ اقدامی در زمینه انجام نداده و میشود گفت که تا حدودی از رقیب خود به جای مانده است.

آخرین اخبار در مورد این موضوع

چند وقت پیش رییس شرکت کونامی اعلام کرد که این موضوع به این زودی ها اتفاق نمیافتد. پس ما نباید در بازی PES 2020 منتظر فوتبال زنان باشیم.

من خودم به شخصه از قسمت زنان در فوتبال حمایت میکنم و جام جهانی ۲۰۱۹ برایم بسیار ارزشمند است.چند روز پیش لنارت بابزین مدیر یک برند اروپایی به Game Spot گزارش داد که : ما در حال حاضر هیچ برنامه ایی برای ادغام فوتبال زنان با PES 2020 را نداریم.

FIFA دارای حق مجوز برای برگذاری جام جهانی مردان و زنان در بازی خود است اما این رویداد ها در PES این مسابقات در ظرفیت غیر رسمی برگزار میشود.

به هر حال فوتبال زنان حیف است که در PES 2020 نباشد زیرا محبوبیت آن اکنون نسبت به گذشته خیلی افزایش یافته است.

برای اثبات محبوبیت فوتبال زنان, در برگزاری مسابقات جام جهانی انگلیس چیزی حدود ۱۱ میلیون بیننده به طور هم زمان داشت که این یک موفقیت چشمگیر در این عرصه است.پس پوشش رسانه ایی این نوع مسابقات اهمیت بسیار زیادی دارد.

منچستر یونایتد که به تازگیا در PES 2020 رونمایی شده است , در سال ۲۰۱۸ تیم زنان خود را تاسیس کرد که اکنون در لیگ اول این کشور در حال درخشش است و روز به روز در حال ارتقا برای رقابت های جهانی است.

PES 2020 در تاریخ ۱۰ سپتامبر بر روی کامپیوتر های خانگی و پلتفرم های ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ قابل اجرا است.

نسخه آزمایشی این بازی که شامل بخش های آنلاین و آفلاین آن نیز است در تاریخ ۳۰ جولای در دسترس خواهد بود.

حداقل سیستم مورد نیاز PES 2020

مطلب پیشنهادی : Apex Legends و اطلاعاتی در مورد فصل دوم این بازی

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی