پورتال های عجیب و غریب در فورتنایت

time

2 دقیقه-۱۳۹۸/۰۴/۱۳

main-image

فورتنایت در آخر سیزن ۹ دست به کار های عجیب و غریبی در مپ بازی اش زده است.این بازی در منطقه Megal Mall خود پورتال هایی با چهره مرموزی قرار داده که در زیر زمین خانه ها موجود است ورفته رفته بر تعدادشان افزورده میشود.

در سیزن ۹, فورتنایت با همکاری که با دیگر شرکت ها داشت توانست چلنچ های بسیار جذابی را برای کاربران خود اجرا کند , مانند Avengers و جان ویک که حتما شما با نام آنها آشنا هستید.

این پورتال ها دقیقا نشانگر سیزن ۳ سریال stranger things است که در منطقه Megal Mall ظاهر شدند و این میتواند خبر مرموزی در مورد سیزن پیش رو باشد.

کاربرد این پورتال ها فقط انتقال افراد به یک منطقه است و مانند پورتالهایی نیست که فرد را به چند نقطه انتقال دهد و فقط افراد را به بخش مخفی که در Megal Mall موجود هستند میبرند.

البته ما اتفاقات عجیب و غریب کم از فورتنایت ندیدیم . فورتنایت در این فصل توانست با شرکت های بزرگی همکاری کند حتی برای افتتاحیه فیلم جان ویک ۳ چلنج برگزار کرد که سود زیادی برای دو طرف داشت.

ممکن است در سیزن بعدی مپ بازی دچار تغییرات مرموزی شود و پوسته ایی جدید به خود بگیرد . این فقط در حد حدثیات است و ما باید منتظر بمانیم تا ببینیم چه اتفاقی قرار است برای فورتنایت بیوفتد.

حداقل سیستم مورد نیاز بازی فورتنایت

مطلب پیشنهادی: کمک انسان دوستانه Call Of Duty به ارتشی های بریتانیا

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی