قیمت فایرفاکس پریمیوم ۴.۹۹ دلار در ماه خواهد بود

time

3 دقیقه-۱۳۹۸/۰۴/۱۶

main-image

فایرفاکس پریمیوم چه قابلیت هایی دارد؟ جستوجو در اینترنت بدون داشتن یک مسدود کننده تبلیغات واقعا یک کار وحشتناک است، چون بعضی از سایت ها از تبلیغات زشت و خسته کننده مثل پاپ آپ ها استفاده می کنند که این آزار دهنده است.

ولی سوال اینجا پیش می آید که کدامیک از مسدود کننده های تبلیغات بهتر هستند؟آیا درست کار می کنند؟

شاید شما هم دیده باشید که برخی از سایت ها این نرم افزار ها را شناسایی می کنند و در صورت فعال بودن ان ها اجازه دسترسی به سایت را نمی دهند. اما مرورگر فایر فاکس توانسته راه حلی برای این موضوع پیدا کند.

در ماه گذشته شرکت موزیلا اعلام کرد که در حال توسعه یک نسخه پولی از مرورگر فایر فاکس است و اکنون در سایت ان نیز آمده است که میزان هزینه استفاده از آن ماهانه ۴.۹۹ دلار است.

وشعار آن “حمایت از سایت هایی که از تبلیغشان متنفر هستید” است. این نسخه توانایی آن را دارد که تبلیغات تمامی سایت ها را غیر فعال کند.البته تبلیغات مزاحم را ولی نام سایت هایی را که قرار است توسط کاربران حمایت شوند را نبرده است.

همچنین گفته اند که پول پرداختی را به سایت هایی می دهند که شما از آن ها بازدید می کنید پس نیازی نیست که شما برای داشتن اکانت هر یک از سایت های روزنامه نگاری معروف پولی پرداخت کنید.

نسخه پریمیوم مرورگر فایر فاکس به شما کمک می کند بدون حواس پرتی که توسط تبلیغات مزاحم ایجاد می شوند به خواندن خود ادامه دهید و دیگر دغدغه آن را نداشته باشید.

اما می شود برخی از این کار ها را با افزونه های فایرفاکس نیز انجام داد ولی امنیت آن بر عهده خودتان است ، ولی برای کسانی که به افزونه ها اعتماد ندارند نسخه پریمیوم بهترین گزینه است.

یکی از قابلیت های این نسخه این است که می توانید با همگام سازی اکانت خود در اندروید و گوشی های هوشمند از این قابلیت بهره ببرید و در هرزمان صفحه های بوکمارک شده خود را مشاهده کنید که این با افزونه قابل دستیابی نیست.

توجه داشته باشید نسخه پریمیوم فایر فاکس بسیاری در صرفه جویی در هزینه های شما کمک می کند و به جای پرداخت ماهانه در سایت های مختلف یک بار در ماه این مبلغ را پرداخت می کنید.

مطلب پیشنهادی:آمازون برای رقابت آماده است! قیمت Echo Dot به ۲۵ دلار کاهش یافت.

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی