PUBG و افزایش کیفیت بصری در نقشه Erangel

time

2 دقیقه-22 جولای 2019

main-image

PUBG در حال انجام تغییرات بزرگی است. یک نسخه از بازی به صورت پیشنهادی وجود دارد که برای شروع بروزرسانی یکسانی با آپدیت 4.1 دارد , که یک تصویر نوسازی دیداری به نقشه اول این بازی یعنی  Erangel داده است.

توسعه دهنده این بازی یعنی PUBG Crop میگوید: کیفیت گرافیکی مناطق مختلف این نقشه را در سر تا سر مناطقش افزایش داده است. این پیشرفت ها از انواع بافت های گوناگون و ویژگی های اطراف جزیره به نشانه های خاصی نظیر عمارت و زندان میباشد.

PUBG Crop : ما همه ی زمین های موجود ساختمان ها و خرابه ها را بروز رسانی و برخی مناطق را نیز اضافه کرده ایم.

برای نشان دادن تاریخچه منطقه Erangel عناصر زمینی افزوده یا بازبینی شده اند. سنگر ها , علامت های انفجاری , شبکه های Camo و تانک های رها شده در سرتاسر نقشه اضافه شده اند.

نوسازی تصاویر قبلا در حال آزمایش بود. اما این تغییرات مطابق با بازخورد بازیکنان طراحی شدند. این نسخه در حال حاضر تنها بر روی سرور تست کامپیوتر است,اما بزودی بر روی نسخه اصلی خواهد آمد. PUBG Crop تایید میکند, اگر چه یک جدول زمانی زیاد بین نقشه های دیگر که قرار است مدرن شوند ,وجود دارد اما هنوز هیچ تصاویر جدیدی از نقشه های دیگر منتشر نشده است.

شما میتوانید بخشی از این تغییرات را در ویدیو بالا مشاهده کنید. فصل جدید یعنی فصل 4 برای 24 جولای برنامه ریزی شده است و بروزرسانی قابل توجهی برای PUBG است. این مکانیک , حرکت پارکور , سلاح های جدید, وسایل نقلیه و موارد دیگر را به بازی اضافه میکند.

این بازی برو روی کامپیوتر های خانگی , پلی استیشن 4 , ایکس باکس وان و تلفن های همراه قابل اجرا است.

حداقل سیستم مورد نیاز بازی PUBG

مطلب پیشنهادی: Modern Warfare 4 دارای یک مود مولتی پلیر جدید و کراس پلی

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی