نقد و بررسی Apple Watch 4

time

2 دقیقه-۲۴ تیر ۱۳۹۸

main-image

بیشتر مرد م از Apple Watch استفاده می کنند و نسبت به دیگر ساعت های مچی هوشمند محصولات اپل را می پوشند.

طراحی و استحکام و قابلیت های آن باعث محبوبیت در بین مردم شده است ، هر چند Apple Watch 4 نسبت به نسخه های قبلی خود تغییر ظاهری آنچنانی نکرده است، اما چندین قابلیت جدید دارد که آن را به یک پوشیدنی بهتر تبدیل می کند.

این ویژگی ها باعث می شود که قلب ما به شدت تپش کند، چون اکثر ما یکی از این ساعت ها را در دست داریم. این قابلیت ها باعث شد که اپل واچ در سال 2018 بهترین محصول سال شود.

در بازار ساعت های هوشمند ساعت هایی دیگر هستند که شکل ظاهری شبیه به Apple Watch 4 دارند که برخی از آن ها بسیار لوکس هستند که در آن ها از یاقوت و طلای سفید استفاده شده است. ولی هرچه لوکس تر باشند قیمت بالا تری نیز دارند.

اپل واچ مانند یک ساعت کلاسیک و قدیمی کار می کند و پوسته های مختلفی برای شخصی سازی ساعت وجود دارد که به راحتی می توان آن را تغییر داد.

بسیاری از مردم فکر می کردند که Apple Watch 4 به خاطر طراحی ساده اش پیشرفت نمی کند اما هنوز هم بیشترین فروش را دارد. این نشان می دهد که مردم به دنبال طراحی های پیچیده نیستند بلکه طراحی های ساده را بیشتر دوست دارند.

سری 4 این محصول نسبت به سری قبل مقداری کوچک تر و نازک تر است . که همین باعث سبک تر شدن این محصول می شود .

یکی از ویژگی های بسیار عالی موجود در این ساعت وجود حلقه ورزشی و طوسی رنگ است که برای ورزشکاران نیز مناسب است.

apple watch4

نمایشگر و نرم افزار

Apple Watch 4 دارای یک سیستم عامل ارتقا یافته از نسخه های قبلی است که تقریبا با تمامی نسخه های قبلی سازگار است(به جز نسخه اول) اسم این سیستم عامل Watch OS 5 که همراه با نمایشگر فوق العاده واقعا عالی است.

قابلیت افزایش صدا در اپل واچ 4 می تواند در برخی موارد بسیار مفید است ، یکی دیگر از قابلیت ها داشتن تایمر برای آشپز خانه است که می تواند زمان را یادآوری کند.

یکی از بهترین قابلیت های این ساعت قابلیت شناسایی ضربان نامنظم قلب است ولی یکی از مشکل های این قابلیت این است که روی لباس کار نمی کند ولی اپل گفته است که نرم افزاری برای حل این مشکل در آخر امسال به آن اضافه می کند.

Apple Watch 4 قابلیت اتصال سیم کارت را دارد یعنی می توان با آن پیام ارسال کرد و تماس گرفت . از دیگر قابلیت های آن این است که به اینترنت متصل می شود و نرم افزار های خود را آپدیت می کند.

همچنین قابلیت دریافت موقعیت مکانی شما را دارد و در آن یک چراغ قوه قرار گرفته است که شما می تونید در جا های تاریک از آن استفاده کنید.

باتری این محصول قابل شارژ است ولی نسبت به نسخه قبل پیشرفتی نداشته است و عمر آن 18 ساعت است.

apple watch

مطلب پیشنهادی:بازوی مکانیکی جدید جای دست را برای معلولان می گیرد!

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی