بررسی بازی واقعیت مجازی BEAT SABER

time

2 دقیقه-۱۳۹۸/۰۴/۲۸

main-image

بازی BEAT SABER اولین بازی است که دوست دارم به دوستانم که اولین بار است از VR استفاده می کنند نشان دهم و به ان ها توصیه می کنم اول آن را بازی کنند.

این بازی مهارت های شخص را به چالش می کشد و باعث افزایش مهارت می شود . و می توانید با آن دوستان یا حتی خانواده خود را به چالش بکشید و با آن ها رقابت کنید.

BEAT SABER برای کسانی که از ساده ترین عینک های VR هم استفاده می کنند قابل بازی کردن است. در این بازی دیگر نیازی نیست که کسی حواسش به شما باشد تا به خود و اشیا آسیب نزنید.

ساختار این بازی به گونه ایی است که نیازی نیست که شما قدم از جای خود بردارید و گرافیک نئونی این بازی به شما لذت بازی را نشان میدهد.

این بازی یک بازی موزیکال است که در دودست شما شمشیر هایی با رنگ های متفاوت قرار دارد که باید با استفاده از آن شمشیر ها مکعب های هم رنگشان را بزنید و با موزیک هماهنگ شوید تا بتوانید مراحل را پشت سر بگذارید.

BEAT SABER با استفاده از گرافیک و گیم پلی خود و همانگی بسیار جالبی که با آهنگ دارد باعث شده است حتی کسانی هم که به موسیقی علاقه زیادی ندارند به این سمت کشیده شوند.

یکی از قابلیت های جالب این بازی تنها در نسخه کامپیوتر ان است که شما می توانید آهنگ خودتان را وارد بازی کنید و با استفاده از آن بازی کنید ولی در پلی استیشن این امکان وجود ندارد.

بیشتر آهنگ های این بازی رایگان هستند ولی برخی از ان ها را باید خریداری کنید و به بازی اضافه کنید. قیمت اصلی این بازی در فروشگاه استیم ۵۰ لیر ترکیه است که حدودا ۱۵۰ هزار تومان می شود.

این بازی بسیار عالی طراحی شده است و می تواند لحظات خوشی را در بین دوستان و خانوادتان به ارمغان بیاورد . پس اگر شما هم از دستگاه های VR استفاده می کنید به شما پیشنهاد می کنم حتما این بازی را بخرید.

مطلب پیشنهادی:کریتوس در خدای جنگ قرار بود نام متفاوتی داشته باشد.

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی