بررسی Door View Cam نسل جدیدی از زنگ های در دوربین دار

time

3 دقیقه-05 جولای 2019

main-image

Door View Cam یک زنگ خانه هوشمند است که هر انچه از آن انتظار میرود را دارا می باشد. این زنگ فضای جلوی در خانه شما را پوشش می دهد و شما می توانید که آن را بر روی در نصب کنید.

شاید برای شما هم اتفاق بیافتد که می خواهید برای نصب زنگ برای خانتان دیوار را سوراخ کنید و عواملی مثل مدیر ساختمان جلوی شما را گرفته اند . علاوه بر زنگ وسایل هوشمند دیگر هم برای هوشمند سازی خانه شما هستند که شاید دوست داشته باشید آن ها را نصب کنید.

همانطور که گفته شد این یک زنگ در هوشمند است که در آن دوربینی با کیفیت فول اچ دی قرار دارد اما ممکن است که بقیه زنگ ها نیز داشته باشند!ولی می توانید آن را بدون خراب کردن

چند ویژگی این زنگ در را هوشمند ساخته است و آن این است که شما می توانید با استفاده از نرم افزار مخصوص این زنگ به صورت تصویری با افرادی که به در خانه شما امده اند تماس برقرار کنید.

هنگامی که کسی وارد خانه شود و یا در بزند و به در فشار بیاورد Door View Cam به شما پیامی در مورد آن می دهد که این با عث می شود امنیت در منزل شما بیشتر حس شود.

اما برای دیدن پشت در نیاز نیست که شما حتما به گوشی خود دست ببرید Door View Cam همچنین یک چشمی در سنتی هم هست و شما می توانید آن طرف در را به صورت سنتی مشاهده کنید.

نصب این دستگاه بسیار آسان است و ضربه ایی به در خانه شما وارد نمی کند چون دقیقا در جای چشمی در نصب می شود. همانطور که بستن این دستگاه آسان است باز کردن ان نیز آسان تر است و فقط کافی است پیچ آن که در داخل است را بپیچانید و بازش کنید.

زنگ در هوشمند

معایب

دوربین آن بسیار قوی است ولی در اطراف آن فلش وجود ندارد و وقتی که نور کم باشد تصویر مناسبی را نمایش نمی دهد.

صدای آن ممکن است مقداری آزار دهنده باشد ولی با دیگر قابلیت های خوبی که دارد زیاد شما را اذیت نمی کند.

همچنین این دستگاه قابلیت ضبط ویدئو را ندارد و برای ضبط باید از دستگاه های دیگر استفاده کنید.

ولی Door View Cam دستگاه بسیار مناسبی برای زنگ در شماست و اگر به امنیت خانه خود اهمیت می دهید پیشنهاد می کنم از این دستگاه استفاده کنید.

مطلب پیشنهادی:Xperia 1 با سینما پرو را در حد دوربین های سینمایی است!

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی