کفش جدید! شما از دیدن آن ها متعجب می شوید!

time

2 دقیقه-۱۳۹۸/۰۴/۲۹

main-image

کفش های جدید یکی از قسمت هایی است که طرفداران مد به آن بسیار به آن علاقه دارند، اکنون می خواهم یک کفش بسیار جدید و عالی را به شما معرفی کنم.

شاید شما هم همیشه به دنبال پوشیدن بهترین پوشاک هستید و می خواهید متفاوت باشید برای همین است که شما کفش هایی با رنگ و مد متفاوت را خریداری می کنید.

اکنون برای بهترین و متفاوت ترین کفش درون عمر خود آشنا می شوید! این کفش می تواند جای چند کفش را برای دوستداران مد پر کند.

شما هم تا کنون گوشی ها یا کنسول های بازی را دیده ایید که اگر در زاویه های مختلف به آن ها نگاه کنید رنگ های متفاوتی می بینید ، اکنون چنین تکنولوژی پا به صنعت کفش گذاشته است.

بهترین کفش هایی را که می خواهم به شما معرفی کنم در پیج اینستاگرام مشاهده کردم ، این کفش ها به رنگ سفید هستند ، ولی اگر با آن ها به بیرون بروید در معرض نور خورشید رنگ عوض می کنند و بسیار زیبا می شوند. یعی شما می توانید بایک کفش متفاوت باشید.

رنگ های این کفش بسته به اندازه UV که دریافت می کند از کم رنگ به پرنگ تغییر می کند ، البته این تغیرات زمان زیادی نمی خواهد و به سرعت تغییر می کنند.

تغییر رنگ این کفش های جدید به چهار بخش تقسیم می شود که رنگ های متفاوتی دارند و بسته به نوری که به آن ها می خورد از سفید به رنگ دیگر در می آیند.

کفش های جدید! شما از دیدن آن ها متعجب می شوید!

چگونه می توان این محصول را خرید؟

این محصول متعلق به یک شرکت چینی تایوانی است.این شرکت قصد دارد که این محصول را در ۲۰ ژانویه به صورت محدود به فروش برساند که قیمت مدل کوتاه و مدل بلند آن به ترتیب ۹۵ و ۱۰۰ دلار است.

برای رفتن به پیج اینستاگرام سازنده کلیک کنید.

البته اگر هم نتوانید این کفش های را که جز بهترین کفش های حال حاضر هستند را خریداری کنید نگران نباشید، چون بقیه شرکت های معروف کفش سازی دست روی دست نمی گذارند و به زودی محصولات خود را با این قابلیت و یا حتی ارزان تر به بازار ارائه می دهند.

مطلب پیشنهادی:نقد و بررسی Apple Watch 4.

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی