نقد و بررسی Nokia 9 PureView

time

3 دقیقه-12 جولای 2019

main-image

نوکیا از سیمبیان و ویندوز فون دوباره با قدرت به اندروید برگشته است. ونسل جدید دوربین های گوشی را در Nokia 9 PureView به نمایش در آورده است. که دارای دوربین شش گانه است.

گوشی های PureView سال ها بود که در حال درست کردن جنجال در فضای مجازی بودند و تا کنون حرف و حدیثی بیش نبودند، ولی اکنون نوکیا اولین گوشی خود را با این قابلیت به نام Nokia 9 PureView وارد بازار کرده است و شما اکنون می توانید آن را خریداری کنید.

نوکیا در جنگ بین دوربین های گوشی های هوشمند شروع به این کار کرده است ، در حالی که دیگر رقیبان آن از دوربین های سه گانه استفاده می کنند و در حال پیشرفتن به سمت دوربین ها چهارگانه هستند، نوکیا در Nokia 9 از دوربین شش گانه استفاده می کند!

اما هیجان زده نشوید تنها یکی از این دوربینها تله فوتو یا دوربین زاویه باز هستند.Nokia 9 کاربران عادی را مورد هدف قرار نداده است بلکه افراد علاقه مند به عکاسی را هدف قرار داده است.

نوکیا لذت استفاده از دوربین های حرفه ایی این گوشی را برای افرادی که قبلا با دوربین های حرفه ایی عکاسی می کردند فراهم کرده است.

صفحه نمایشگر نوکیا دارای 5.99 اینچ اندازه و رزولوشن  (QHD+ (2880 x 1440px است. که همراه با دوربین هایش یک دوربین عکاسی تمام عیار را تشکیل میدهند.

خب دیگر پر حرفی بس است در زیر مشخصات کامل این گوشی را مشاهده می کنید.

مشخصات Nokia 9 PureView

نا گفته نماند که این دوربین ها قابلیت فیلم برداری به صورت 4K را دارا می باشند که نرخ فریم در این فیلم برداری 30fps است.

ویدئو جعبه گشایی برای بررسی دقیق تر

مطلب پیشنهادی:Honor 20 یک گوشی بزرگ است ولی در سایه خواهران و برادران خود زندگی می کند!

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی