بررسی هندزفری بی سیم Sony WF-1000XM3

time

2 دقیقه-۲۰ تیر ۱۳۹۸

main-image

سال هاست که سونی در عرصه هندزفری های بی سیم محصولاتی را ارائه می دهد. که Sony WF-1000XM3 جدید ترین محصول این شرکت است. که می توان گفت که از بهترین هندزفری ها است.

سونی اعلام کرده بود که در هندزفری های خود از یک تکنولوژی جدید کاهش نویز استفاده می کند اما کاربران زیاد به ان اهمیت ندادند. ولی اکنون این قابلیت بسیار به چشم می آید چرا که صدا های اضافه مزاحم شنیدن شما نمی شوند.

پس از اولین هفته انتشار Sony WF-1000XM3 ،این محصول تمام انتظارات ما را برآورده کرد، هندزفری جدید نسل نو ای را در این عرصه رهبری می کند و باعث می شود که در آینده محصولات کاهش نویز بیشتری را در بازار مشاهده کنیم.

این هندزفری شارژی می باشد و برای اطلاع از میزان شارژ آن در قسمت پایینی آن یک چراغ LED قرار دارد که میزان را به ما گزارش می دهد.

همانطور که میدانید برای شارژر آن نمی توان از یو اس بی ها استفاده کرد چون سایز آن بسیار کوچک است .

پس چگونه شارژ می شود؟و میزان شارژ دهی آن چقدر است؟

همراه با Sony WF-1000XM3 یک جعبه کوچک است که هم نقش محافظ را دارد و هم شارژر فقط کافی است که این هندزفری ها را در جای خود قرار دهید تا شارژ شوند.

بررسی هندزفری بی سیم

این هدنزفری ها در سایز های بزرگ و کوچک و متوسط عرضه می شوند که به راحتی می توانید سایز مناسب خود را پیدا کنید ، طراحی این محصول به گونه ایی است که به خوبی در گوش جا می شود و با آن احساس راحتی می کنید.

میزان باتری این محصول با حداکثر کارایی حدود 8 ساعت است ولی اگر فقط از قابلیت رفع نویز آن استفاده کنید 24 ساعت عمر باتری دارد.

میکروفون آن بسیار فوق العاده است و نویز را تا میزان زیادی کاهش میدهد و باعث می شود که صدا واضح تر انتقال پیدا کند.

هندزفری بی سیم سونی قابلیت اتصال به گوشی های همراه با وایرلس را دارد و صوت را با کیفیت بسیار بالایی دریافت و پخش می کند. این هندزفری محصولی تمام عیار است.

محصولات خوب همیشه قیمت بالایی دارند و قیمت این محصول در سایت آمازون 230 دلار است.

مطلب پیشنهادی:Asus Zenbook S13 یک لپ تاپ نازک و خلاقانه!

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی