Role Queue سیستم Match Making جدید Overwatch

time

3 دقیقه-20 جولای 2019

main-image

Blizzard تغییر بزرگی در Match making بازی Overwatch, با هدف کمک به تعادل تیم و ترکیب آنها انجام میدهد.

سیستم جدید یعنی Role Queue این امکان را به شما میدهد که قبل از شروع بازی نقش افراد خود را مشخص کنید و بعد بازی مناسب با ترکیب شما حریف برایتان انتخاب میکند.

این سیستم در حال حاضر روی سرور های کامپیوتری در حال اجرا است و از 13 اوت تا 1 سپتامبر بصورت بتا اجرا خواهد شد.

اگر شما در هنگام استارت بازی تنها هستید میتوانید وظیفه افرادی که میخواهید با شما همراه شوند را وارد میکنید و سیستم جدید Overwatch جست و جو میکند و افرادی با همان ترکیب را برای شما مهیا میکند.

شما میتوانیدآنها را اولویت بندی کنید تا بازی در همان وظیفه فردی را همراه شما قرار دهد که با قهرمان شما هماهنگ باشد. هنگامی که بازی تمام میشود شما دوباره به منو باز میگردید و وظیفه ها را دوباره تنظیم میکنید.

Blizzard توضیح داد: در حال حاضر, در Quick Play وCompetitive Play تصمیم گیری های مهم در 40 ثانیه قبل از شروع مسابقه صورت میگیرد , زیرا افراد قهرمان خود را انتخاب میکنند و به انتخاب های دیگران پاسخ میدهد.

برای افراد در Overwatch که هر کدام ترکیب خاصی مد نظرشان است و با آن سیستم راحت تر بازی میکنند بعید نیست که تنش هایی وجود داشته باشد.

سیستم Role Queue برای همین به Overwatch آمده تا این خصومت ها را از بین ببرد تا بازی جذاب تر و سرگرم کننده تر باشد. در این سیستم بازیکنان در نقش هایی هستند که میخواهند حضور داشته باشند.

رتبه بندی هر وظیفه

در بازی Overwatch وظیفه ها به سه درسته تقسیم میشوند. هر وظیفه بخش خود را دارد و شما میتوانید زمان انتظار برای هر وظیفه را تماشا کنید.

تقاضا برای دعوت کسانی که در وظایف پر تقاضا هستند , ممکن است پاداش هایی به همراه داشته باشد اما هنوز معلوم نیست که آن پاداش ها چه هستند.

Blizzard اشاره کرد که این سیستم را در بازی Overwatch اعمال کرده است در پشت صحنه باعث میشود که مهارت هر فرد را در وظیفه ایی که انتخاب کرده بسنجد تا با افراد هم مهارت خود بازی کند.

شما همچنین میتوانید امتیاز های همه مهارت هایتان را در سه وظیفه در بخش Competitive Play بین 1 تا 5000 دریافت کنید.

این رتبه بندی ها در بازی Overwatch با درجه بندی مانند: برنز ,نقره , طلا,پلاتینیوم ,الماس و … دسته بندی شده است.

تکمیل یک فصل همچنین به شما امتیاز های رقابتی را تقدیم میکند.البته این موضوع اکنون کمتر برای مهارت هر فرد در هر وظیفه اعمال شده است, اما به زودی بیشتر میشود. برای هر وظیفه یک لیدر برد 500 نفره موجود است که 500نفر برتر آن وظیفه را نشان میدهد.

حداقل سیستم مورد نیاز بازی Overwatch

مطلب پیشنهادی: The Coalition گفت Gears 5 فاقد دخانیات است

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی