مقایسه سامسونگ S10+ و Xperia1(کدامیک بهتر است؟)

time

3 دقیقه-۰۳ تیر ۱۳۹۸

main-image

به ندرت دیده می شود که دو محصول S10+ و Xperia1 بایکدیگر مقایسه شوند.به نظر میرسد که منطق به کار رفته برای ساخت این محصولات توسط دو شرکت به یک حالت است.

صفحه نمایش هر دوی آن ها OLED است و در بدنه آن ها از شیشه و فلز استفاده شده است. در این دو مدل از لنز های دوربین خاص و قوی استفاده شده است اما ما اینجا هستیم با ببینیم کدام یک از این دو قوی تر است.

باید بدانید که و Xperia1 اولین محصولات سامسونگ و سونی هستند که از دوربین سه گانه پشتیبانی می کنند.البته این روند برای سامسونگ تدریجی تر است!

در S9 سامسونگ از دو دوربین استفاده می کرد و در نسل بعدی آن یک دوربین به آن افزود ولی در گوشی قبلی سونی یعنی XZ3 فقط یک دوربین وجود داشت. ولی الان واقعا دو مدل تمام عیار هستند.

هردوی این محصولات از نمایشگر OLED با کیفیت 4K ساخته شده اند و این جز بهترین نمایشگر ها است. اما باید بدانید که Xperia 1 یک چیزی خاص تر دارد.نمایشگر این مدل 21:9 است که مانند آن در بازار نیست.

در زیر قابلیت های و ویژگی های دو محصول کنار هم قرار گرفته اند تا شما آن ها را با هم مقایسه کنید.

Xperia 1

S10+

سایز S10+ و Xperia1 با هم تفاوت دارد به دلیل صفحه نمایش غیر معمول Xperia1 مقداری دراز تر است و S10+ پهن تر است. باتری S10+ قوی تر است ولی در محصول سونی از شارژر قوی تر و سریع تری استفاده شده است.

S10+ و Xperia1 از یک نوع پردازنده استفاده می کنند ولی سامسونگ از رم و حافظه بالا تری بر خوردار است. سیستم عامل آن ها هم که مشخص است هر دو آن ها از اندروید 9 استفاده می کنند.

مطلب پیشنهادی:خبر جدید در مورد Somsung Galaxy Note 10.

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی