معرفی و بررسی بازی Steel Division II

time

5 دقیقه-۱۳۹۸/۰۴/۱۲

main-image

یک قسمت نا امید کننده بازی Steel Division: Normandy 44 که ژانر آن اکشن و استراتژیک است, این بود که زیاد به جبه شرقی جنگ جهانی دوم زیاد توجه نکرده بود که نقش مهمی در جنگ جهانی دوم داشت.

اما نسخه Steel Division II تمام اکثر ایراد های نسخه قبل را از بین برده و دقت بیشتری بر تاریخی بودن بازی دارد, حتی من در بازی مشاهده کرده ام که گروهی از تک تیر انداز ها که در جنگ جهانی به تک تیرانداز های زن جماهیر شوروی مشهور بوده اند را در خود جای داده است.

Steel Division II دقیقا تمام خصوصیات نسخه قبل خود را برداشته و ایراد های آن را اصلاح کرده است و آنرا تبدیل به یک بازی جذاب کرده است.

بخش مولتی پلیر بازی

اگر شما بازی اصلی Steel Division II را بازی کرده باشید حتما با بخش مولتی پلیر و آنلاین آن آشنایی دارید.شما یکی از ۲۸ منطقه جغرافیایی را برای مقابله با متفقین انتخاب میکنید و در آنجا ارتش خود را آماده میکنید.

شما با بازی کردن این بازی متوجه میشوید که میتوانید تعداد کمی از افرادی با سطح بالا را گرد آوری کنید زیرا هزینه زیادی لازم دارند و باید از آنها به بهترین شکل استفاده کنید. اما تا دلتا بخواهد میتوانید افراد ضعیف گرد آوری کنید .

پس به این موضوع پی میبریم که نباید از افراد سطح بالا در هر نبردی استفاده کرد بلکه باید آنها را در نقشه آخر حمله مان قرار دهیم تا پیروز میدان باشیم.

همچنین بازی Steel Division II سیستم سه جانبه ایی را ایجاد میکند که در زمانهای اوایل , میانی و اواخر نبرد میتوانیم از آنها استفاده کنیم که این رقابت را هیجانی تر میکند.

با تمام این خوبی ها هنوز هم تعدادی ار واحد های نظامی هنوز بدی هایی دارند که باید این مشکل را سازندگان این بازی حل کنند.

در بازی Steel Division II تانک ها , هواپیما ها و سایر اتومبیل های جنگی بسیار زیبا و با دقتی همچون نسخه واقعیشان عمل میکنند که باعث میشود هنگام استفاده از آنها در نبرد حس یک فرمانده واقعی را داشته باشیم.

شما در این بازی میتوانید به حدی زوم کنید که چهره وسایل و انسان ها را به صورت واضح ببینید . اما به نظر من چهره افراد در این بازی مانند کسانی است که مدت زیادی را جلوی آفتاب ایستاده اند و قیافه وحشتناکی به خود گرفته اند .

بخش تصمیم گیری بازی Steel Division II

بخش هایی در این نسخه از بازی موجود است که نمیتوانید آنها را در نسخه های قبل این بازی مشاهده کنید.این بازی از نبرد دو قول در شرق تا گیر حمله نفس گیر آلمانی ها و سختی هایی که کشیده شده را به نمایش میگذارد.

من در بازی Steel Division II عاشق سربازان پیاده نظامی هستم که با تیر اندازی راه را برای دیگر واحد ها بازی میکنند , زیرا واقعا از هیچ چیز نمیترسند و فقط به فکر پیروزی کشورشان هستند.

این بازی جنگ ۱۸۴ سال پیش را به خوبی بازگو میکند. به جای اینکه دشمنان برای یک میدان بیطرف بجنگند آنها به دنبال میدانی هستند که دشمن مدافع آن است و به سختی میتوان آنرا تصرف کرد.

بازیکن ها میتوانند با توجه به وسایلی که در نبرد در اختیار دارند با استراتژیک خود نبرد را به نفع خود تمام کنند . حق انتخاب در این بازی به بازیکن اجازه میدهد استراتژیک خاص خود را داشته باشد.

ما نباید در بازی Steel Division II هنگام حمله فقط به حمله مان فکر کنیم بلکه باید مراقب سرزمین خود باشیم زیرا ممکن است هنگام حمله ما دشمن به ما شبیه خون بزند, که این باعث میشود که روحیه افراد پایین برود.

نگاه کلی به بازی

متاسفانه , بزرگ ترین ویژگی بازی Steel Division II نوعی شکست است.حالت کلی ارتش تلاش میکند که یک لایه استراتژیکی را ایجاد کند تا تاکتیک جنگی در بازی قوی تر شود, که این میتواند یکی از ایده های جالب این بازی باشد.

در هر مرحله استفاده از نیرو های نظامی بستگی به آب و هوا و نوع زمین دارد , مثلا نمیتوان از هواپیمای جنگی در هوای طوفانی استفاده کرد.

در مقابله با دشمنان مکان قرارگیری و زاویه حمله به دشمنان بسیار بخش حیاتی است زیرا هنگام حمله مکان قرارگیری افراد باعث افزایش یا کاهش قدرت واحد های دشمن میشود.

این گفته ها به نظر عمل کردن بهشان آسان است اما باید تجربه کنید تا درک کنید که من جه میگویم.

در برخی مراحل دشمنان آنچنان بر من غلبه میکرد که من دکمه اسوپ را میزدم و بازی را ریست میکردم تا از اول شروع کنم.

با اینکه هیچ کلیپ آموزشی جالبی در مورد Steel Division II یافت نشد, من به صورت تجربی با دکمه های بازی و کابرد آنها آشنا شدم.

نقشه بازی Steel Division II بسیار گسترده است . جنکل ها و بیابان ها و کوهپایه های کشور شرقی در این بازی حتی بیشتر از مناطق جنگلی فرانسه در نسخه های قبلی این بازی است.

وقتی شما یک تک تیر انداز را بر روی یک قله قرار میدهید احساس میکنید میتواند فاصله های زیادی را مورد هدف قرار دهد , اما بُرد هدف گیری آن بسیار کمتر از آن چیزی است که ما فکرش را میکنیم که این یکی از ایرادات موتور بازی سازی این بازی است.

حداقل سیستم مورد نیاز

مطلب پیشنهادی: Dragon Ball Z:Kakaro و هر آنچه که باید در موردش بدانید

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی