معرفی وبررسی بازی The Sinking City

time

7 دقیقه-26 ژوئن 2019

main-image

بازی Lovecraftian قطعا در سال ها اخیر با موفقیت متنوعی در حال پیشرفت هستند. اما بازی TheSinking City این بازی مرموز و کیهانی بیشتر از بقیه بازی های این شرکت ژانر فرعی دارد.

این بازی شما را در دنیایی پر از جزئیات خارق‌العاده و غیر زمینی که در خور داستان های این شرکت است هدایت میکند , که یک مکان جدید و محرمانه رابرای شما فراهم میکند.

در آن مکان عجیب شما با افرادی برخورد میکنید که بیش از یک قرن آنجا مانده اند. The Sinking City ثمره تحقیق یکی از توسعه دهنده های این بازی است که در مورد فرهنگ Cthulhu انجام داده که مربوط با سال 1920 است و آنرا به صورت مرموزی در آورده است.

پیش به سوی ژانر جدید

TheSinking City گام هایی به سمت یک ژانر جدید میبرد تا این شرکت بتواند این بازی را از همتایان خود کاملا متمایز کند.

در سال 2018 داستان این بازی که نتایج تلاش توسعه دهندگان آن در مورد فرهنگ Cthulhu بوده است , موجودیتی کیهانی به خود میگیرد.

بعضی ها احساس میکنند این بازی تلفیقی از 8 فیلم سینمایی است. 5 دقیقه اول این بازی شخصیت Charles Reed را به آقای Robert Throgmorton معرفی می کند که شخصیت مهمی است که به نظر می رسد نیمی از آن زنبوری و نیمی دیگر انسان است.

در حالی که بیشتر نقشه های شرکت Lovecraftian در مورد نقل قول ها و موضوعاتی که آنها را با تلاش ثبت میکند, از این داستان های تلخ که آنها را به شیوه ایی جدید ترکیب میکند و به ترکیب میکشد. داستان The Sinking City در میان داستان واقعی خود به ژانر های سیاسی و جنایی کمک شایانی کرده است.

The Sinking City رایگان نیست . این بسیار دور از اولین بازی Lovecraftian است که یک محقق خصوصی با سابقه ای به عنوان یک سرباز دارد که با دیدگاه های وحشتناک و خوابیدن از دست رفته است.

داستان مرموز و پر پیچ و خم TheSinking City که طراحی بسیار جالب و ریزبینانه ایی نیز دارد نشانگر این است که سازندگان این بازی گام بسیار تاثیر گذاری در رفتن به یک ژانر جدید برداشته اند و این برایم بسیار قابل احترام است.

آشنایی با محیط بازی

این بازی سوم شخص و جهان باز است که در جزیره ایی رخ میدهد که قبلا با سیل دست و پنجه نرم کرده است.

وقتی شما وارد The Sinking City میشوید راه هایی رو به روی شما قرار دارد که میتوانید توسط آنها داستان بازی را پر زرق و برق تر کنید. این قسمت من را یاد سری بازی های به یاد ماندنی مانند Bioshock وSilent Hill می اندازد.

هوایی با باران های شدید و زمین سیل زده و قایق موتوری هایی که برای نجات از این اوضاع در TheSinking City وجود دارند محیط بازی را ناراحت کننده و مرموز میکند.

همانطور که از بازی Lovecraftian انتظار میرفت ,مبارزه، کشف، هیولا، تصاویر مخرب و دیگر نقاط جهان، و دیدگاه هایی که درک را از این مسیر به پیش برد، در ابتدا به تدریج بر سلامتی و عقلانیت ما تاثیر می گذارد.

این نتیجه در برخی از قسمت های روانشناختی روانگردان، توهمات و روان درمانی است. این یک حقیقت واقعی است.

با این حال، ساکنان آن جزیره کاملا فضای ترسناک را فروخته اند. در حالی که این شهر یک محیط عجیب و زرق و برق دار است، شهروندان آن خیابان ها را از محله های که عمدتا ویران شده است تشکیل میدهد.

مبارزات و سرقت هایی که بطور مداوم در بازی اتفاق می افتد. اما هرچه در بازی TheSinking City جلوتر برویم افراد تبهکار کمتر و بر افراد خوب در بازی افزوده میشود.هیولا ها کم کم نابود میشوند و جای آنها را ماشین ها میگیرند و جهان بازی کاملا زیر و رو میشود.

کارکتر های بازی

کاراکترهایی که با آنها ارتباط برقرار میکنید، جالب و کارآمد هستند،و من به طرز باور نکردنی از اینکه چگونه هر شخص منحصر به فرد و ممتاز مناسب نوشته شده و انجام شده است، شگفت زده شده ام.

از رهبران جنبش به رهبران فرقه به سیاستمداران پیچیده و غیره تعامل احساس منحصر به فرد و کمک به پر کردن احساس عمیق ازجزیره است.

به خصوص قابل‌توجه است که مردان سیاه پوست با همان قیافه کارتونیشان سخن میگویند. من این موضوع را بسیار منحرفانه دانستم , در نهایت فهمیدم این بخش از The Sinking City تنش های نژاد پرستی را نقد کرده است.

مکانیسم جنون

جنگ در این بازی بسیار سخت و سنگین است به طوری که ما را یاد بازی هایی همچون رزیدنت اویل و تپه خاموش می اندازد.

با توجه به اینکه من اکثر مراحل را با موفیقت بردم و مهارت های زیادی را آزاد کرده بودم اما شخصیت اصلی بازی که سابقه نظامی فرضی دارد هنوز برایم بیکفایت در زمینه رزمی به نظر میرسید.

من انتظار ندارم که شخصیت اصلی بازی TheSinking City یک نینجا باشد , ولی باید با توجه به سابقه اش قوی ترباید باشد.

هیولا هایی که در بازی با آنها روبرو میشوید بسیار جذاب هستند اما تنوع زیادی ندارند. اما جایگزین های برای آنها وجود دارند که در مراحل فرعی موجود هستند.

مطلب پیشنهادی: witcher 3 برای نیتندو منتشر خواهد شد

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی