Warfarme Empyrean و قابلیت هایی که قرار است به آن اضافه شود

time

8دقیقه-۱۳۹۸/۰۴/۱۶

main-image

Digital Extremes در مورد بازی معروفش یعنی Warfarme Empyrean اطلاعاتی را انتشار داده که گزارش هایی در مورد سینماتیک میدهد.

Warfarme Empyrean با اجازه دادن به بازیکنان و همکاران قبیله خود برای کنترل خطوط هوایی رِیل جَک در منطقه فضایی , ندای آغاز گسترش یک نبرد را میدهد.

آنها از طریق سیستم مبدا سفر میکنند , زمین ها را کشف میکنند و نیرو های خصمانه دشمن را نابود میکنند. یک وسیله درون کشتی موجود است که به بازیکن این امکان را میدهد که سرعت وجهت , استقرار سپر,رگبار موشک وتیر اندازی توپچی را کنترل کند وبه کشتی های دشمن نفوذ کند.

کشتی های مهاجم میتوانند ارتقا یابند , صدمه بزنند و حتی سفارشی سازی شوند.

Warfarme Empyrean در حال معرفی Link Squad , یک سیستم چند بازیکنه استکه بازیکنان را با یک جامعه بزرگ تر مرتبط میسازد و به آنها اجازه میدهد که به گروه های Tenno دیگر دسترسی پیدا کنند.

در ماموریت های فضایی که در آن چند هدف موجود است , بازیکنان میتوانند حلقه گروهی با تیم خود برقرار کنند تا بتوانند با پلیر های دیگر که در آن بازی هستند ارتباط برقرار کنند و از آنها برای رسیدن به هدفشان کمک بگیرند.

عکس هایی زیبا از بازی Warfarme Empyrean

بازیکنان هم اکنون میتوانند کشتی های حریف را با استفاده از Archwings از آن خود کنند و در ماموریت های مختلف استفاده کنند. Drydock به عنوان گاراژ فضای شخصی رِیل جَک عمل میکند .

بازیکنان در آنجا میتوانند تجهیزات , لوازم زیبا سازی , سیستم ها و نیرو کمکی خود را از نظر ظاهر تغییر داده یا ارتقا دهند.

سیستم جدید کینگ پین دشمنان را استخدام خواهد کرد که با اقدامات بازیکن واکنش نشان میدهند. Warfarme Empyrean همچنین با یک سیستم رندر جدید گرافیک بازی اش را افزایش داده است.

دو بروز رسانی بازی Warfarme Empyrean هم اکنون در دسترس است

دو بروزرسانی جدید Nightwave Series 2 و Wukong Prime Access , هم اکنون بر روی تمام پتلفرم ها موجود است.

بروزرسانی شماره ۲ Warfarme Empyrean یک نماینده خواهد داشت , آن یک کودک خاموش و عجیب و غریب است که نامش آرلو است که بدون هیچ مشکلی از آلودگی های بیرونی خارج میشود و با توانایی اعجاز آوری که دارد بیماران را درمان میکند.

شما با انجام چالش های روزانه و هفتگی بازی Warfarme Empyrean میتوانید لوازم زیبا سازی و … در یافت کنید.

Wukong Prime که ممکن است از طریق بازی کردن یا به احتمال زیاد از طریق فروشگاه بازی قابل دریافت باشد, یک نسخه پیشرفته از Wukong Warframe اصلی است.

در اواخر سال ۲۰۱۹ یا اوایل سال ۲۰۲۰ یک نمایش سینمایی  به کارگردانی Dan Trachtenberg , به Warefarme اضافه خواهد شد.

این نمایش برا تجسم داستان مقدماتی بازی Warfarme اتفاق می افتد , جایی که در جنگ گذشته Warfarme های اصلی علیه Orokin شورش کردند.این نمایش سینمایی شامل ۳ بخش فلش بک است که برای معرفی بازیکنان  Excalibur , Mag  و Volt طراحی شده است.

Trachtenberg میگوید : بعنوان یکی از طرفداران پروپا قرص بازی Warfarme , داستان بازی که باعث شده که دنیایی بازی برای بازیکنان جدید به صورت حماسی شکل بگیرد, که بسیار سرگرم کننده است.

امیدوارم در آپدیت بعدی قسمت هایی که انتظارشان را دارم پدیدار شوند و بازی پاداش های جالبی به بازیکنان کهنه کارش بدهد.

آینده بازی Warfarme

Digital Extremes همچنین تریلر بروزرسانی Duviri Paradox را نشان داد. Duviri Paradox قصد دارد وظیفه یک سفر واقعی و سورئال را برای بازیکنان بر عهده بگیرد و شامل یک جهان سوم با محیطی شوم است که در آن اپراطور ها بالغ شده اند.

توسعه دهندگان بازی همچنین تریلری برای یک جنگ جدید منتشر کردند , که چهارمین ورودی بخش داستانی بازی Warefarme است.این اتفاقات سر آغازی بر حماسه لوتوس و ظهور سنتنت ها را مطرح میکند.

Warframe: Empyrean

Warframe: Empyrean را در E3 2019 مسخره کردند زیرا فقط با یک تریلر خودش را معرفی کرد اما در سال ۲۰۱۸ تمام تماشاگران را هیجان زده کرد. این بازی ثابت کرده که تنها یک بازی ساده نیست و سبک خاص خودش را دارد.

بازی Warframe: Empyrean بر روی پلتفرم های کامپیوتر , پلی استیشن ۴ ,ایکس باکس وان و نیتندو بصورت رایگان قابل بازی کردن است.

حداقل سیستم مورد نیاز Warframe: Empyrean

مطلب پیشنهادی: PUBG و توسعه یک بازی جدید دیگر

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

1

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی