معرفی و بررسی بازی Warframe

time

7 دقیقه-21 جولای 2019

main-image

بازی Warframe در سال 2013 در تعدادی از سایت ها بررسی شده است. اما با توجه به تغییرات گسترده این بازی طی این مدت طولانی , سایت گیمو قصد دارد بررسی جدیدی در مورد آن برای شما ارائه دهد.

بازی Warframe همیشه این احساس را به کاربر خود میدهد که در مورد جهان اطراف و بالای سرش کنجکاو شود. با اینکه 6 سال از انتشار این بازی گذشته است اما هنوز یک بازی عجیب و مرموز در سبک RPG است.

با گذشت زمان این بازی زمین جهان خودش را بسیار گسترده تر کرده و در آن حیوانات عجیب با تنوع زیاد قرار داده است. فضای شیک و مرموز,ماموریت های متنوع,مراحل جذاب و غیر تکراری و نینجا های فضایی شیک از خصوصیات بارز Warframe در حال حاضر است.

ماجراجویی در این بازی غیر خطی و غیر معمول است و گاهی اوقات از اینکه نمیتوانید از یک مرحله عبور کنید ممکن است برایتان آزار دهنده باشد ,اما سفر در دنیای Warframe میتواند یک تجربه دلپذیر برای همه ما باشد.

در مفهوم وسیع تر, Warframe یک طرح امیدوار کننده از ایده ایی است که فاقد دلایلی برای سرمایه گذاری است.با این حال اکنون, این بازی یک بازی به یادماندنی در بین بازیکنان است.

اکنون چشم انداز این بازی بزرگ است و تنها به نبرد نینجا های فضایی در یک راهرو باریک بسنده نمیکند.برخی از نقاط قوت بازی Warframe عبارتند از: جابه جایی از دنیایی کوچک و رفتن به فضایی زیبا و عمیق, کشف دنیای باز و در گیر شدن در مبارزات با موجودات برای کسب جوایز چالش ها.

گیم پلی و داستان بازی

هنگامی که وارد گیم پلی و روایت بازی میشویم باعث میشود که Warframe ما را به عمق خودش بکشاند. بیشتر وزن داستان این بازی بر روی یک قبیله بین ستاره ایی است که جنگجویان آن به اسم تِنو مشهور هستند, زیرا آنها همیشه خود را برای مبارزه دائمی با دنیای غریب آماده میکنند.

شما در Warframe کنترل یک تونو را بر عهده دارید که وظیفه دارد تا از قبیله خود دور شود و با دشمنان مبارزه کند تا از قبیله خود محافظت کند.

این به شما آزادی کامل میدهد که چه زمانی با دشمنان در گیر شوید یا به جست و جو در دنیای بزرگ بازی بپردازید. چندین ماموریت سینمایی به شما داده میشود که باعث میشود تاریخچه تِنو ها برای شما واضح شود, که موقعیت آنها در کهکشان و شخصیت کامل آنها برای شما مشخص میشود.

Warframe یک بازی عظیم با سیستم پیچیده است و کاربر میتواند در دنیای آن که مانند اقیانوس پهناور است شرجه بزند اما این پایان این بازی نیست و هنوز در حال پیشرفت است.

Warframe یک بازی چالش برانگیز است, بطوری که من با صدها ساعت بازی کردنش هنوز برایم خیلی چیز ها از این بازی مشخص نشده و من میخواهم آنها را کشف کنم.

اکثر ماموریت های Warframe در فضای منظومه شمسی اتفاق می افتد , که هر کدام منحصر به فرد و گسسته هستند.این باعث میشود که دنیایی به این بزرگی راحت تر قابل هضم باشد.

وقتی شما وارد نقشه میشوید دوست دارید انتهای آنرا ببینید اما هرچه میروید به انتهای آن نمیرسید و با خود فکر میکنید که این چگونه ممکن است.

با اینکه سیستم آموزشی اول بازی این امکان را به شما میدهد که اطلاعات کلی در مورد گیم پلی کسب کنید , اما هم چنان مواردی را برای شما کنار میگذارد که شما به مرور زمان آنها را کشف کنید.

مکانی برای باتجربه ها

در بازی Warframe رماحلی طراحی شده که مخصوص افراد باتجربه است, حملاتی سهمگین و وجود دشمنان قوی و زیاد که برای بدست آوردن آینده ایی بهتر باید از آنها عبور کنیم.

به هر حال شما با این بازی نهایی , آشنا میشوید و میفهمید که برای رفتن به هر مرحله چارچوب مناسبی برای مقابله با آنرا باید انتخاب کنید.

قهرمان های بازی Warframe , همگی قدرتمند هستند و هر کدام دارای توانایی هستند که دیگری از آن عاجز است. با بردن مراحل و کسب تجربه و صرف زمان شما به آنها دست میابید. بعضی از آنها بسیار تخصصی هستند , مانند خاکستری خار دار یا آبزی وهیدورود بیگانه.

یکی تز فریم های برجسته این بازی ,Octavia است که این امکان را به شما میدهد که موزیک سفارشی خود را بهبازی اضافه کنید و باعث بهتر شدن عملکرد شما در بازی میشود.

یک بار در یک ماموریت با یکی همراه شدم که Octavia داشت و او از این قابلیت استفاده کرد و یک راهرو پر از دشمن را پاکسازی کرد و ما در آن لحظه فقط تماشا چی بودیم.

در این بازی بسیار مهم است که با ارتقا مرحله قدرت خودمان را همراه آن افزایش دهیم زیرا اگر افزایش ندهیم نمیتوانید از مر حله های بعدی عبور کنیم.

اگر شما واقعا به فکر کشف دنیای Warframe باشید , حتما به منابع آنلاین این بازی سر میزنید تا بتوانید آشنایی کاملی از این بازی پیدا کنید. این منابع به شما در این بازی بسیار کمک میکنند حتی اگر از استفاده از این منابع ناراحت باشید. بدون این منابع یاد گیری خیلی از چیزهای این بازی ممکن است صبر شما را به چالش بکشد.

درست است که هسته Warframe رضایت بخش است , ممکن است مراحلی به چشم شما بخورد که شما فکر کنید آنها تکراری هستند و این به این دلیل است که ممکن است محیط بازی مشابه باشد.این امر باعث میشود که شما بعد از چند بار مواجه شدن با چنین مراحلی احساس خستگی کنید.

اما Warframe برای حل این موضوع دست بکار شد و با تزریق ماموریت های جدید و استاندارد این موضوع را تا حدودی حل کرده است.برخی از مراحل حتی در گیم پلی با دیگر مراحل متفاوت هستند.

در بازی Warframe حتی بخش PvP موجود است که شما در آن میتوانید کسانی که این بازی را بازی میکنند,دعوت کنید تا با شما رقابت کنند. متاسفانه بخش PvP نسبت به بخش PvE این بازی بسیار ناچیز تر و پیچیده تر است .

تصاویر بازی Warframe

Warframe ممکن است برای بازیکنان تازه وارد دلهره آور باشد. هرچه شناخت ما از این بازی بیشتر شود به همراه آن لذت بخش تر هم میشود . پس اگر این بازی را شروع کردید و برایتان کمی مبهم است میتوانید به منابع مراجعه کنید تا درکتان نسبت به این بازی افزایش یابد.

پس از رسیدن به سیاره هایی که دشت های Eidolon وOrb Vallis در آن قرار دارد شما در این دشت های وسیع چیز های جدید و جالبی میبینید که برای شما یک تجربه جدید و لذت بخش است.

اگرچه داستانهای اصلی به نظر زود تمام میشود اما ما کنجکاور میشویم که به سوی داستان هایی برویم که رابطه افرادی که در بازی وجود دارند را بفهمیم.

به شما پیشنهاد میکنم که برای یک بار هم که شده این بازی زیبا و خاص را حتما تجربه کنید. این بازی برای کامپیوتر های خانگی , ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 موجود است .

حداقل سیستم مورد نیاز بازی Warframe

مطلب پیشنهادی: معرفی و بررسی خدای جنگ

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی