دم رباتیک که در حفظ تعادل به شما کمک می کند و آن را بهبود می بخشد!

time

2 دقیقه-۱۳۹۸-۰۵-۱۷

main-image

شاید شما هم مثل من جا خورده باشید ولی درست است نوشته شده دم رباتیک! شاید در ابتدا قبول نداشته باشید و یا حتی مسخره کنید ولی در ادامه بیایید این دم را با یکدیگر بررسی کنیم.

اما تصورش را بکنید کدام آدمی می آید که این دم را بپوشد چگونه انسان ها می توانند قبول کنند که دم داشته باشند! شاید شما هم حدس زده باشید این محصولات عجیب از شرق آسیا نشات می گیرند، این بار دانشگاه کیو در ژاپن این محصول را ایجاد کرده است.

اولین نمونه این محصول که نام آن Arque در کنفرانس SIGGRAPH 2019 در لس آنجلس رو نمایی شد. شاید با دیدن آن به یاد سگ و گربه بیافتید ولی در ساخت آن از اسب دریایی الهام گرفته اند!

این دم رباتیک از چندین مهره پلاستیکی تشکیل شده است که با توجه به قد و وزن افراد اضافه یا کم می شوند و برای جبران وزن افراد در آن ها وزنه های مخصوص قرار می گیرد.

این دم که می توان آن را دم انسان نامگذاری کرد در دویدن و بلند کردن اجسام سنگین می تواند تعادل شما را بهبود ببخشد و کمک حال شما باشد.

البته خود من پوشیدن چنین چیزی را قبول نمی کنم ولی با گذشت زمان ممکن است تمام انسان ها را با دم ببینید! یا حتی ممکن است مسابقات دم اندازی برگزار شوند و شما به تماشای آن ها بروید!

خب دیگر بس است اگر ادامه دهیم معلوم نیست که تخیلات ما را به کجا ببرند البته هم ممکن است این یک محصول بی ارزش باشد که در آینده فراموش شود، پس ما هم مثل شما منتظر می مانیم و هر خبری بود در اختیار شما قرار میدهیم.

مطلب پیشنهادی:بازوی مکانیکی جدید جای دست را برای معلولان می گیرد!

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی