معرفی 5 تا از برترین بازی های آنلاین رایگان 2019 در استیم

time

3 دقیقه-۱۳۹۸-۰۵-۱۴

main-image

ما تصمیم گرفته ایم در این مطلب 5 تا از برترین بازی ها آنلاین استیم که بصورت رایگان موجود هستند را برای شما معرفی کنیم. این بازی ها جز بهترین بازی های آنلاین موجود بوده و هستند.

1-کانتر استریک گلوبال آفیس

معرفی و بررسی بازی CS GO

اگر شما طرفدار بازی های آنلاین باشید محال است که اسم این بازی به گوشتان نخورده باشد .بازی کانتر استریک گلوبال آفیس یک بازی شوتر اول شخص است که به دو تیم مجزای کانترتروریست و تروریست تقسیم میشود.تروریست ها وظیفه دارند در مکان های مشخص شده بمب گذاری کنند و از آن تا زمان ترکیدن در برابر خنثی شدن توسط کانتر ها محافظت کنند. زمان عرضه این بازی سال 2012 بوده وهمیشه جز برترین بازی ها بوده و هست.

2- دوتا 2

دوتا 2 برترین بازی

یکی دیگر از برترین بازی ها بازی دوتا 2 است. این بازی در سبک Moba است و در هر نبرد ده نفر وجود دارند که به دو تیم پنج نفره تقسیم میشوند. نقشه بازی شامل سه مسیر اصلی و چهار جنگل که بین آنها قرار دارد است .شما وظیفه دارید در مسیر ها از برج های مراقبتی خود دفاع کنید و برج های حریف را نابود کنید. برای پیروزی حداقل باید برج های فرعی یک مسیر که 3 تا هستند را نابود کنید تا به برج مرکزی برسید و آنرا فتح کنید.

3- اسمیت

smite برترین بازی

اسمیت مانند دوتا سبک بازی اش Moba است اما با این تفاوت که با دید سوم شخص به این سبک نگاه میکند. شما زمان رفتن به نقشه بازی همان سه میسر اصلی و جنگل ها را دارید اما با این تفاوت که گیم پلی این بازی به صورت سوم شخص انجام میشود. اسمیت هم اکنون جز برترین بازی های سرور استیم قرار دارد.

4-وارفرم

warframe برترین بازی

بازی وارفرم یک بازی در سبک MMO است که شما همراه با دوستانتان میتوانید به نبرد با هیولا ها بپردازید. این بازی سوم شخص طرفداران بسیار زیادی دارد که شما نیز میتوانید بصورت رایگان به جمع آنها بپیوندید.این بازی نیز از بخش مولتی پلیر برخوردار است و شما میتوانید با دوستانتان به رقابت بپردازید. نقشه این بازی بسیار بزرگ است که انگار هیچ پایانی ندارد و شما میتوانید در آن به جست و جوی منابع مورد نظرتان بپردازید.

5- پالادینز

paladins

بازی پالادینز بازی تقریبا مشابه اوور واچ است که در سرور استیم به صورت رایگان موجود است. شما در این بازی میتوانید کارکتر خود را بصورت اول شخص و سوم شخص کنترل کنید و در دو تیم 5 نفره به رقابت بپردازید. در این بازی هر قهرمان قابلیت خاصی دارد که شما میتوانید با توجه به توانایی هایتان از آنها استفاده کنید.

5 بازی بالا جز بهترین بازی های آنلاین موجود هستند و شما میتوانید بصورت رایگان آنها را بازی کنید و از انها ببرید.

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی