دستان خود را روی CM Translator بگزارید تا مجهز به مترجم جیبی باشید!

time

4 دقیقه-۰۳ مرداد ۱۳۹۸

main-image

¿Hablas español? Nǐ huì shuō zhōngwén ma? درست است شما هم مثل من این کلمات لاتین را نمی فهمید ، حتی خیلی از انگلیسی زبانان این زبان را نمی فهمند. در این صورت است که می گوییم مترجم ماشینی یک موهبت الهی است.

دستگاه CM Translator با نرم افزارش که Cheetah Mobile نام دارد یک ابزار رویایی برای گردشگران است. که توسط نرم افزار آن می توان زبان های آن را تنظیم کرد. این دستگاه مانند یک کنترل از راه می ماند.

کنترل از راه دوری که فقط یک دکمه دارد! و دارای رنگ های سفید و سیاه است که بسیار نازک و سبک است.

طرز کار این مترجم ماشینی به گونه ایی است که ابتدا شما دکمه را فشار میدهید سپس آن کلمات را به چندین زبان انتخابی ترجمه می کند و از بلندگوی خود پخش می کند.

تراشه های به کار رفته در این دستگاه از دوشرکت Orion Star و ماکروسافت است، که تراشه Orion Star برای ترجمه و متن به گفتار زبان چینی است و تراشه ماکروسافت برای دیگر زبان ها است.

این دستیار ترجمه ارزشمند قیمت بسیار خوبی هم دارد که در حدود 130 دلار است که برای این دستگاه ارزشمند ناچیز است.

چگونه کار می کند؟

دستان خود را روی CM Translator بگزارید تا مجهز به مترجم جیبی باشید!

برای شروع کار CM Translator ابتدا باید آن را به نرم افزار مربوط ios یا android متصل کنیم. البته به طرح ضعیف نرم افزار و منوی چینی ضعیف آن نگاه نکنید ، چون این نرم افزار آپدیت می شود و این مشکلات برطرف می شود.
یکی از ویژگی های این مترجم ماشینی قابل آپدیت بودن آن است و در آپدیت ها به اطلاعات آن افزوده می شود و اصطلاحات بیشتری به آن اضافه می شوند.

البته باید در استفاده از این دستگاه از جمله بندی درست استفاده کنیم چون این دستگاه ممکن است جمله بندی نادرست مارا به خوبی ترجمه نکند.

خب الان که جمله بندیتان را درست کردید می رویم برای استفاده از آن خب اکنون باید از منوی بالا نرم افزار زبان های آن را انتخاب کنیم ، بعد از انتخاب زبان ها دست را بر روی دکمه قرار دهید و بعد از صحبت کردن دست خود را بردارید.

خب CM Translator ترجمه را کامل می کند و آن را پخش می کند و در صفحه نرم افزار نسخه تایپ شده آن را نمایش می دهد.و نشان می دهد که از چه زبانی به چه زبانی ترجمه شده است.

البته نا گفته نماند که سرعت اینترنت شما بسیار در سرعت ترجمه تاثیر دارد ، چون این دستگاه از ابزار آنلاین برای انجام ترجمه خود استفاده میکند.

الان شاید این سوال برای شما هم پیش بیاید که چرا از مترجم هایی مثل مترجم گوگل استفاده نکنیم، آن هم می تواند کلام را ترجمه کند! خب جواب این است ، امروزه گوشی های هوشند مانند کیف پول می مانند و کسی دوست ندارد که برای ترجمه آن را به قریبه بدهد.

چون شما آن را نمیشناسید ممکن است که گوشی شما را بگیرد و فرار کند! و دیگر خبری از گوشی و اطلاعات شما نیست.

مطلب پیشنهادی:بررسی هندزفری بی سیم Sony WF-1000XM3.

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی