Echo Show 5 ساعت آلارم دار هوشمند آمازون با قابلیت های منحصر به فرد !

time

5 دقیقه-۱۳۹۸/۰۵/۲۹

main-image

Echo Show 5 یک ساعت هوشمند از خانواده الکسا شرکت آمازون است ، که نسبت به نسخه های دیگر Echo Show صفحه نمایشگر کوچکتری دارد و نمایشگر آن ۵ اینچ از ۱۰ اینچ کم تر است.

در نگاه اول این ساعت مانند یک تلفن همراه دیده می شود که به صورت افقی قرار گرفته است ولی اگر به پشت نگاه نیم می بینیم که بلندگو های آن باعث شده اند که در عقب کشیده باشد.

نمایشگر Echo Show 5 در اطراف نمایشگرش یک قاب بزرگ دارد که این خوب به نظر نمی رسد ، که باعث می شود که قاب سیاه رنگ Echo Spot را نصبت به آن ترجیه دهیم!

در بالای آن چند کنترل فیزیکی دیده می شود که کار های آن ها به ترتیب بی صدا کردن ، کم و زیاد کردن صدا و یک دکمه کشویی برای کنترل دوربین است.

این اولین بار است که در محصولات Echo از یک دکمه فیزیکی برای فعال و غیرفعال کردن دوربین استفاده می شود و در نسخه های قبل از طریق نرم افزار کنترل میشد ولی اکنون بهتر است، کنترل آن راحت تر و شریع تر است.

در پشت نمایشگر Echo Show 5 یک پارچه مشبک دیده می شود که در زیر آن اسپیکر ۱۰ واتی با یک رادیاتور خاموش قرار داد ، که سایز این اسپیکر ۱.۶۵ اینچ است.

در پشت ان های جک صدا قرار دارد که می توانید به وسیله های مربوط آن را وصل کنید و همچنین در آنجا یک microUSB قرار دارد که می توانید برای شارژ کردن و اتصال به اینترنت استفاده کنید، البته برای اینترنت می توانید از وای فای هم استفاده کنید.

بررسی دقیق تر جزعیات این ساعت هوشمند

نمایشگر این محصول که ۵ اینچ است دارای رزولوشن ۹۶۰×۴۸۰ پیکسلی است که برای یک وسیله که بیشتر از راه دور کنترل می شود خوب است ، همچنین صفحه نمایش ان مانند نسخه های قبل لمسی است.

کیفیت صفحه آن برای چنین محصولی خوب است و می توان برای پس زمینه ساعت آن تصاویری را انتخاب کرد که آن ها را نیز با کیفیت خوبی نمایش می دهد.

بلند گوی آن نسبت به Echo Spot قوی تر است و صدای باس و بدنه موزیک را بهتر پخش می کند وصدای ان نیز بلدتر از آن است ، پس برای شنیدن آهنگ ترجیح داده می شود.

کیفیت صدا در دستگاه های Echo آمازون خوب نیست و برای شندیدن آهنگ آنچنان خوب نیستند ولی Echo Show یک استثنا در بین آن های است!

البته به لطف جک های صدا در پشت Echo Show 5 شما می توانید صدا را به وسیله های خاجی منتقل کرده و از آن ها برای پخش صدا استفاده کنید.البته اگر به دنبال این کار هستید Echo Input گزینه بهتری است.

دوربین استفاده شده در آن ۱MP است که فقط برای تماس تصویری با دیگر دستگا های اکو و تلفن های همراه قرار داده شده است ، و برای این کار مناسب است وخیلی بهتر از دوربین VGA در Echo Spot .

نرم افزار Echo Show چگون است؟

با گشت زدن در نرم افزار آن می توانید ببینید که مانند دیگر نسخه ها و Echo Spot است ، و شما در حرکت اول می توانید تصویر پس زمینه آن را تنظیم کنید و قابلیت هایی از جمله رویداد ها و آلارم ها را تنظیم کنید.

و با کشیدن صفحه نمایش می توانید که نور آن را تنظیم کنید و حالات مختلف آن را فعال یا غیر فعال کنید و همچنین می توانید که دکمه های موجود در صفحه اصلی را شخصی سازی کنید.

با کشیدن دست خود از سمت راست به سمت مرکز ان می توانید قابلیت هایی از جمله موسیقی هایی که اخیرا پخش شده اند و ارتباط با دیگر دستگاه ها و دیگر قابلیت ها را مشاهده کنید.

در صفحه ارتباط Echo Show می توانید مخاطبین خود را مشاهده کنید و با آن ها تماس صوتی یا تصویری بگیرید و حتی می توانید برای آن ها پیام صوتی بفرستید.

خلاصه یک ساعت خانگی عالی است وکسی از خریدن ان ضرر نمی کند و با قابلیت هایی که به شما می دهد شما راضی خواهید شد.

مطلب پیشنهادی:آمازون برای رقابت آماده است! قیمت Echo Dot به ۲۵ دلار کاهش یافت.

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی