ایروینگ تهیه کننده بازی Anthem شرکت BioWare را ترک کرد!

time

3 دقیقه-17 آگوست 2019

main-image

بن ایروینگ , تهیه کننده پیشرو در عمل BioWare-RPG Anthem ، اعلام کرده است که این شرکت را ترک کرده است.او در بیانیه ایی در توییترش اظهار داشت که موقعیت بهتری در شرکت دیگر بدست آورده است و Anthem با مدیریت فعلی و بدون او نیز همچنان خواهد درخشید.

ایروینگ در سری توییت های قبلی خود میگوید که مشغول شدن در بخش BioWare یکی از مکان های رویایی وی برای کار کردن بوده است. ایروینگ از جامعه Anthem تشکر کرد و به خاطر اینکه در لحظات سخت در کنار هم بوده اند بسیار از آنها تشکر کرد. همچنین گفت با جسی اندرسون و اندرو جانسون هم اکنون نیز در ارتباط است و آنها جز بهترین دوستانش هستند.

البته از بیانیه ایروینگ معلوم نیست که چه کسی بعد از او مسئولیتش را در Anthem به عهده گرفته است و بروزرسانی های آن به عهده اش خواهند بود. او همچنین گفته که در شرکت جدید یک فرصت جدید بدست آورده اما هنوز فاش نکرده که درون چه شرکتی مشغول به کار است.

3 تا از توییت های اخیر ایروینگ

ایروینگ از سال 2011 با BioWare بوده و مسئولیت های زیادی از جمله مدیر توسعه بازی سُرب برای حق رای دادن به Old Republic و تهیه کننده اصلی فیلم Star Wars: The Old Republic را بر عهده داشته است.

مطلب پیشنهادی: تغییرات فصل دهم در بازی فورتنایت

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی