برای تجربه هرچه سریع تر Borderlands 3 باید آنرا از Epic Games خریداری کنید!

time

2 دقیقه-۱۳۹۸-۰۵-۲۲

main-image

اگر امیدوار هستید که هنگام انتشار, نیمه شب بازی Borderlands 3 را در رایانه شخصی بازی کنید, ممکن است دریابید که بسته به سرعت دانلودتان باید مدت زمان بیشتری را صرف کنید.

بازی شوتر مورد انتظار Gearbox Software ,هفته گذشته پیش از انتشار در تاریخ 13 سپتامبر , رسما از بررسی ها طلا گرفت. در کامپیوتر های خانگی Borderlands 3 اختصاصی فروشگاه Epic Games است, به این معنی که کسانی که میخواهند این بازی را در فروشگاه استیم خریداری کنند باید تا ماه آپریل 2020 صبر کنند.

Tim Sweeney در توییتر خود اعلام کرد که فروشگاه Epic Games اجازه نخواهد داد که بارگذاری Borderlands 3 در دیگر فروشگاه ها زود تر از زمان مشخص شده رخ دهد. اگر از هواداران این بازی هستید و میخواهید آنرا هرچه زود تر تجربه کنید باید آنرا در فروشگاه Epic Games خریداری کنید.

Sweeney در پاسخ به سوال که چرا این موضوع وجود دارد پاسخ داد: در حالیکه EGS از پیش بارگذاری پرونده این بازی را پشتیبانی میکند اما هنوز مطمئن نیستند که سیستم آنها مطابق میل بلاکچین مانند Borderlands باشد.این به معنی آن است که باید تنظیم کننده های این بازی باید دوباره بر روی این بخش تنظیماتی را اعمال کنند.

فروشگاه Epic Games که همین امسال راه اندازی شد, توانست که چند بازی مهم را به اختصاص خود در آورد . این موارد شامل:Shenmue 3 ، Metro Exodus و Ooblets است.

این بازی همچنین در روز عرضه در Ps4 , xbox one و Google Stadia منتشر میشود که نشان میدهد مانند Epic Games بازی را زودتر در دسترس قرار میدهند.

حداقل سیستم مورد نیاز بازی Borderlands 3

مطلب پیشنهادی: ویژگی New Game Plus به بازی Cyberpunk 2077 اضافه خواهد شد

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی