معرفی و بررسی بازی CS GO

time

4 دقیقه-۱۳۹۸-۰۵-۲۰

main-image

در این بخش ما قصد داریم که بازی بسیار معروف (CS GO (counter strike global offensive را مورد بررسی قرار دهیم که حدود چند ماه است رایگان شده است. این بازی طی یک سال گذشته تغییرات چشمگیری داشته است که باعث شده طرفداران بسیاری را به خود جذب کند.

CS GO مانند نسخه های پیشین خود یعنی کانتر استریک 1.6 است . این بازی بخش داستانی ندارد و تماما بصورت آنلاین اجرا میشود . گیم پلی این بازی بصورت اول شخص است و هدف گیری خاص خود را دارد.

CS GO شامل مود های Casual , Wingman , Wargaming , Competitive ,dead match و Danger Zone است.

بازی CS GO توسط شرکت Valve که خالق سرور بازی قدرتمند استیم است هدایت میشود. این بازی مدتی به عنوان بازی رها شده تلقی میشد اما طی یک سال گذشته شرکت Valve با اضافه کردن مود Danger Zone یک عصر جدیدی را در این بازی ایجاد کرد.

معرفی منطقه های بازی

معرفی و بررسی بازی CS GO

در بازی CS GO مناطق زیادی وجود دارد که محبوب ترین آنها Dust 2 , Cache , Mirage , inferno و overpass است. این بازی مانند نسخه های پیشین خود , مناطقش شامل دو بخش A و B است که باید تروریست ها به آنجا بروند و بمب های خود را فعال کنند و کانتر ها از آنجا محافظت کنند.

خوشبختانه CS Go از لحاظ تنوع منطقه بسیار عالی است و طراحی هر کدام از آنها کاملا متمایز است و میتوان به وضوح خلاقیت را در آن مشاهده کرد.

گیم پلی

معرفی و بررسی بازی CS GO

این بازی در هدف گیری از دیگر بازی ها بسیار جدا است و هدف گیری خاص خود را دارد . CS GO شامل سه رنک جداگانه Competitive , Danger Zone و Wingman است.

Danger Zone که به تازگی به این بازی اضافه شده است به سبک بقا است که در آن حدود 20 نفر در یک منطقه بزرگ پخش میشوند و به جمع کردن مهمات میپردازند و بعد با هم رقابت میکنند . این قسمت بازی مانند بازی هایی همچو پابجی و فورتنایت است که جدیدا به بازی اضافه شده و طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است.

Competitive که رنک اصلی CS GO تلقی میشود در آن بازیکنان به صورت دو تیم 5 نفره تقسیم میشوند و در حداکثر 30 راند به رقابت میپردازند و هر تیمی که 16 راند را پیروز شود بازی را به نفع خود به پایان رساند است.

Wingman که بصورت دو تیم دونفره انجام میشود در مناطقی کوچک تر از مود های دیگر انجام میشود و در آن فقط یک منطقه برای بمب گذاری موجود است و در حداکثر 16 راند اتفاق می افتد.

در CS GO میشود گفت کارکتر ها با چشم خود تیر اندازی میکنند نه از اسلحه شان , چون وقتی شما هدف روی صفحه را مشاهده کنید هدف چشم شما است نه اسلحه تان ! ولی همین طرز هدف گیری خیلی خیلی بر روی این بازی تاثیر گذاشته است و آنرا بسیار خاص کرده است.

این بازی دارای سیستم شخصی سازی بسیار عالی است و شما میتوانید در آن اسکین های زیبایی را برای تفنگ های خود خریداری کنید . برخی از این اسکین ها توسط خود کاربران بازی طراحی میشود.

حداقل سیستم مورد نیاز CS GO

مطلب پیشنهادی: معرفی و بررسی Wolfenstein : Cyberpilot

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی