ویژگی New Game Plus به بازی Cyberpunk 2077 اضافه خواهد شد

time

2 دقیقه-۱۳۹۸/۰۵/۱۵

main-image

طبق گزارش ها , Cyberpunk 2077 از ویژگی های New Game Plus برخوردار است, اما فعلا ممکن است آماده راه اندازی آن نباشد. برنامه نویس CD Projekt Red به یکی از مجله های لهستانی به نام PSX Extreme گفته که در حال کار کردن بر روی این ویژگی هستند.

GamesRadar گزارش میدهد که مجله PSX Extreme گفته است که ویژگی New Game Plus زمانی ارائه میشود که ما انتظار آنرا نخواهیم داشت , بنابراین ممکن است این ویژگی در یک آپدیتی کم حجم به بازی اضافه شود.

به نظر میرسد که درحال توسعه است, اما مشخص نمیکند که همراه با انتشار بازی ویژگی به آن اضافه شود. قبلا ما نیز با یک همچین اتفاقی در بازی Witcher 3 از شرکت CD Projekt Red رو به رو شده ایم و این شرکت طی یک آپدیت رایگان قابلیت NG + را برای این بازی منتشر کرد.

ما به آرامی جزییاتی در مورد Cyberpunk کسب کرده ایم ,زیرا این نسخه نزدیک است که انتشار پیدا کند. ما اخیرا فهمیدیم که حالت سختی این بازی یعنی Hardcore تنها میتواند رابط کاربری را خاموش کند و فضای بازی را سخت و نفس گیر کند.

ما همچنین شایعاتی در مورد چند نسخه ایی بودن بازی Cyberpunk 2077 شنیده ایم که CD Projekt Red به این شایعات واکنش نشان داد .

البته اگر میترسید که با مشکل روبه رو شوید وقتی که به جهان Cyberpunk پای بگذارید , میتوانید با کتاب لور که همراه با بازی منتشر میشود مشورت کنید.

مطلب پیشنهادی: IO Interactive خبری در مورد ساخت هیتمن ۳ منتشر کرد

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی