Destiny 2 قابلیت Cross Save را به بازی خود افزود !

time

4 دقیقه-21 آگوست 2019

main-image

Destiny 2 در تاریخ 21 اوت , قبل از نزدیک شدن به گسترش Shadowkeep و نسخه جدید New Light , که هردو نسخه در اول اوت در دسترس خواهند بود, عملکرد Cross Save را بدست می آورد. این قابلیت آمار و پیشرفت های شما بین کنسول ها Xbox One , PS4 و Google Stadia از Destiny 2 را به نمایش میگذارد, بنابر این میتوانید پیشرفتی که در کنسول دیگر داشته باشید را به راحتی به کنسول دیگر منتقل کنید و در آن ادامه دهید.

Bungie یک راهنمای مفید برای صرفه جویی در سایت خود ارسال کرده است و هر چیزی را که لازم است بدانیم را توضیح داده است. ما نیز برای راحتی شما آنرا در زیر خلاصه کرده ایم.

قابلیت Cross Save کدام کنسول ها را پشتیبانی میکند؟

همه آنها , از جمله کنسول جدید گوگل یعنی Stadia

آیا این بدان معنی است که شما میتوانید با دوستانتان در دیگر پلتفرم ها بازی کنید؟

متاسفانه, اگر در پلی استیشن 4 بازی میکنید نمیتوانید همراه دوستتان که در ایکس باکس وان بازی میکند , بازی کنید. با این حال, Cross Save به این معنی است که وقتی به پلتفرم دیگری منتقل میشوید دیگر نیاز نیست از اول شروع کنید.

آیا میتوان از Cross Save برای ادغام گاردین ها یا مجموعه های بین سیستم عامل های مختلف ساخته شده استفاده کرد؟

نه . اگر قبلا بازی را انجام داده اید و دو شخصیت را در یک سیستم به حداکثر رسانده اید, متاسفانه هیچ راهی برای از دوباره شروع کردن آن شخصیت ها موجود نیست. البته شما میتوانید اکانت های اسمورف بزنید و از اول شروع کنید.

آیا خرید های قبلی بین سیستم ها منتقل میشود؟

نه متاسفانه. قبل از خرید اطمینان حاصل کنید که نقره های خود را درون سیستم اصلی بازیتان خرج کنید.

آیا میشود Cross Save را غیر فعال کرد؟

این کار را میشود انجام داد اما توصیه من به شما این است اگر میخواهید به خاطر امنیت اکانتتان این کار را انجام دهید بهتر است که منصرف شوید زیرا این قابلیت همراه با امنیت بالا عرضه شده و شما میتوانید سیستم امنت=یتی آن را فعال کنید و با خیال راحت به بازی بپردازید.

قیمت این بازی چقدراست؟

کاملا رایگان است! وقتی نسخه جدید Destiny 2 رایگان است شما میتوانید بدون پرداخت حتی یک ریال اکانت خود را به پلتفرم های مختلف انتقال دهید.

این امر چه تاثیری بر قبیله های من خواهد دشت؟

اکانت شما میتواند فقط عضو یک قبیله باشد و در صورت انتقال اکانت شما هنوز عضو همان قبیله خواهید بود. حساب فعال شما یک لیست از قبیله ها را در اختیار شما قرار میدهد, صرف نظر از اینکه چند سیستم بر روی آن فعال هستند .شما فقط میتوانید با افراد قبیله تان در منطقه خودشان ارتباط برقرار کنید . پیشرفت قبیله در همه کنسول ها به نمایش در می آید.

مطلب پیشنهادی: برای تجربه هرچه سریع تر Borderlands 3 باید آنرا از Epic Games خریداری کنید!

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی