مستند بیل گیتس سه قسمتی توسط نتفلیکس در حال ساخت است، که یکی از بهترین مستند هاست

time

2 دقیقه-۱۳۹۸/۰۵/۳۰

main-image

به صورت خلاصه بیل گیتس گفته است که در حالی که در وسط حل برخی از مشکلات مهم است ، ممکن است که مستند بیلگیتس بی فایده باشد! ولی گفته است ، این مستند چشم مردم را نسبت به این مشکلات باز می کند و امیدوار است که مردم را نسبت به مشکلات خوش بین کند.

بیل گیتس مدیر ماکروسافت در حال تلاش برای حل ماندگار ترین مشکلات جهان است که حل آن ها می تواند کمک بسیار زیادی به آینده بشریت کند. و این را در مستند سه قسمتی خواهید دید.

باور کردنش سخت است که حدود ۲۰ سال از سال ۲۰۰۰ می گذرد که بیل از سمت مدیر عامل ماکروسافت استعفا داد و در همان سال بنیاد بیل و ملیندا گیتس را به کمک همسرش تاسیس کرد.

همچنین به کمک فردی به نام وارن بافت، بیل گیتس در سال ۲۰۱۰ تعهد بخشش را راه انداخت، که توانست افراد ثروت مند را راضی کند که تقریبا نیمی از ثروت خود را برای کمک های بشر دوستانه اهدا کنند.

این مستند در مورد چیست؟آیا زندگی نامه بیل گیتس است؟

مستند بیل گیتس سه قسمتی توسط نتفلیکس در حال ساخت است،  که یکی از بهترین مستند هاست

درون مغز گیتس: کارگردان و تهیه کنند مستند گیتس گفته اند که نمی خواهد یک فیلم تبلیغاتی برای کار گیتس بسازند بلکه می خواهد ، به چیز هایی بپردازند که افراد دوست ندارند به آن ها فکر کنند، مانند فاضلاب و انرژی هسته ای !

بیل همیشه یک چهره قانع کننده بوده است ، ولی چه چیزی آن را به این فرد تبدیل کرده است؟ خوش بینی و عملگرایی این فرد باعث شده است که به اینجا برسد و به طرف حل مسائل سوق پیدا کند. که در برخی مواقع عامل حرکت جهان شده است!

رمزگشایی مغز بیل گیتس: این رمزگشایی قرار است در ۲۰ سپتامبر توسط نتفلیکس انجام شود و نتیجه آن را ما به صورت مستند خواهیم دید.

مطلب پیشنهادی:دم رباتیک که در حفظ تعادل به شما کمک می کند و آن را بهبود می بخشد!

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی