در آمد شگفت انگیز Electronic Arts در سه ماه اخیر!

time

2 دقیقه-۱۳۹۸-۰۵-۰۹

main-image

امروز Electronic Arts در آمد خود را برای FY20 Q1 گزارش داده است, علاوه بر تاخیر NBA Live 20, این گزارش نگاهی کلی به نحوه عملکرد این شرکت از لحاظ مالی ارائه میدهد.

در آمد سه ماه EA از ماه آپریل تا ژوئن حدود 1.2 میلیار دلار بوده است که نسبت به سه ماه گذشته پیشرفت چشمگیری داشته است.1.049 میلیارد این در آمد از طریق فروش محصولات الکترونیک بوده و بقیه در آمد حاصل از مواردی غیر از آن بوده است.

EA سود 1.4 میلیاردی در سه ماه داشته که در این مدت زمانی مشابه در سال گذشته , درآمد EA تنها 293 میلیون دلار بوده است. این افزایش در آمد بدلیل ورود بازی های مشهوری چون ایپکس لجند و… و تصمیم EA برای انتقال برخی از حقوق IP خود در HQ بین المللی به سوئیس و همچنین تغییر نرخ مالیات بر درآمد سوئیس که به نظر میرسد برای EA بسیار سودمند بوده است.

در اسلاید بالا میبینید که با اختلاف زیاد بخش قابل توجهی از در آمد Electronic Arts را بازی های آنلای و زنده این شرکت تشکیل میدهند.

تاثیر بازی های آنلاین بر درآمد EA و دیگر شرکت ها

در سه ماه اخیر در آمد شرکت از این را 504 میلیون دلار بوده است و در دوازده ماه اخیر از این راه حدود 2.461 میلیار دلار برای Electronic Arts سود داشته است.

با توجه به خبر های بالا حتما تا کنون متوجه شده اید که چرا شرکت ها تلاش برای ساخت بازی های آنلاین میکنند و تلاش میکنند که کاربران زیادی را به خود جذب کنند.

برخی از همکارانی که کمک به چنین سودی برای EA شده اند عبارتند از : Battlefield V , Apex Legends The Sims 4, Anthem و بازی های گروهی مانند FIFA 19 , NBA Live 19, NHL 19, Madden NFL 19 و… .

در مورد خدمات اشتراکی نیز بصورت EA Access و Origin Access میباشد, در حالی که بازی هایی همچون Star Wars: The Old Republic خدمات اشتراکی جداگانه ایی دارند.

مطلب پیشنهادی: 116 بازی در +Uplay دارای گیم پس

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی