فروشگاه Epic Games قوی تر از گذشته !

time

3 دقیقه-16 آگوست 2019

main-image

آخرین بروزرسانی فروشگاه Epic Games , این فروشگاه را به یک چهره جدیدی و بهتری تبدیل کرده است. یکپارچه سازی بدون کلید Humble Bundle و قابلیت Cloud save را در خود جای داده است.

پشتیبانی Cloud save جدیدا برای بازی های جدید فروشگاه Epic Games اضافه شده است , این بازی ها شامل The Sinking City, World War Z و Rebel Galaxy Outlaw است. تمام عناوین شرکت Ubisoft که به Uplay متصل میشوند , از Cloud save پشتیبانی میکنند, Epic Games میگوید که بازی های بیشتری شامل ویژگی های پیش رو خواهند بود.

این استودیو گفت: ما در حال کار با توسعه دهندگان بازی ها برای آزمایش Cloud save بازی هایشان هستیم , با گذشت زمان بازی های بیشتری این قابلیت را دارا میشوند. بازی هایی که دارای این قابلیت شوند هنگام راه اندازی قابلیتشان را فعال میکنند!

لیست کامل بازی هایی که در ماه گذشته قابلیت Cloud ساپورت میکنند:

ادغام بدون کلید با Humble Bundle و فروشگاه Humble نیز در سرویس Epic Games راه اندازی شده است. وقتی شما اکانت Epic Games خود را به یک حساب Humble متصل کنید میتوانید تمام بازی های موجود در آن را در Epic خریداری کنید و بازی کنید.

این استودیو خاطر نشان شد: این یک قدم است که ما در جهت ایجاد یک اکوسیستم باز برای بازیکنان برمیداریم و ما در حال همکاری بیشتر با فروشندگان بازی های معتبر دیجیتالی هستیم.

در ادامه این آپدیت, صفحات فروش بازی ها طراحی جدیدی در فروشگاه Epic Games دریافت کرده است که این امکان را به توسعه دهندگان بازی میدهد که محصول خود را به خوبی معرفی و کلیپ های مرتبط به آنرا در صفحه بازی قرار دهند. این تغییر باعث میشود که کاربران اطلاعات بیشتری راجب بازی کسب کنند و با اطلاعات قوی تری آن بازی را خریداری کنند.

همچنین Epic در برنامه خود قرار است که بهینه سازی پچ ویژه را برای توسعه دهندگان کاهش دهد. همچنین میخواد صفحه پرداخت بازی ها را بسیار ساده تر کند که کاربران بدون هیچ مشکلی آنرا خریداری کنند.

مطلب پیشنهادی : Rocket League و حذف جعبه های پرداختی این بازی در امسال!

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی