FIFA 20 و برخی از قابلیت ها و مود های جدیدی که به آن اضافه شده است

time

2 دقیقه-۱۳۹۸/۰۵/۰۴

main-image

FIFA 20 در حال آماده سازی یک محیط جدید پیشرفت های, برای طرفداران باشگاه ها است, از جمله افزایش سفارشی سازی , ارائه پخش بهتر, انواع مود های جدید, کیت های بیشتر وموارد دیگر را افزوده است.

باشگاه های بزرگ به FIFA 20 اجازه داده اند که این بازی یک قابلیت را برای بازیکنانش فراهم کند که آنها بتوانند بازیکن مجازی خود را بسازند و همراه تیم های بزرگ به رقابت آنلاین بپردازند.

EA سازنده این بازی تمام تلاش خود را کرده که این قابلیت را به بهترین نحو انجام دهد , تا بازیکنان از لحاظ شخصی سازی کارکتر خود آزادی بیشتری داشته باشند.

FIFA 20 سیستم آواتاری جدید طراحی کرده که این امکان را به شما میدهد , تیم تازه تاسیس خود را بصورت حرفه ایی شخصی سازی کنید و چهره تمام تیمتان را تغییر دهید.

به نظر نمیرسد که بازیکنان در پست های LF / RF، LM / RM، RWB / LWB وجود داشته باشد و میتوانید خودتان پست های بازیکنان را تعیین میکنید و وظیفه آنها را مشخص میکنید و این خصوصیت باعث میشود که بیش از ۸۰ درصد مدیریت تیم را به عهده بگیرید.

FIFA 20 Image

ارتفاع وزن ارتفاع و حالت بازیکن مجازی خیلی تاثیر بر رفتار و کیفیت بازی او دارد و شما باید متناسب با کاری که میخواهید انجام دهید آنرا انتخاب کنید.

Stamina نیز به یک سیستم پاداش تبدیل شده است, زیرا افزایش استقامت و عملکرد بازیکن در FIFA 20 پاداش هایی به همراه دارد.

یکی از بهترین قسمت های FIFA 20 , تغییر زاویه دوربین هنگام باز پخش گل و شخصی سازی خوشحالی تیم هنگام گلزنی است که این باعث میشود که بازیکن احاطه خود را بر تیمش بخوبی احساس کند.

بازیکنان در حالت Pro Club میتوانند در دو نوع مسابقه جدید به اسم مچ کاپ رولز و پرکتیس مچ شرکت کنند.

البته هنوز برخی قابلیت ها هستند که هنوز ما خبری از آنها نداریم و ممکن است زمان انتشار بازی از آنها اطلاع پیدا کنیم.

مطلب پیشنهادی: بررسی بازی واقعیت مجازی BEAT SABER

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی