نگاهی به مراسم افتتاحیه Gamescom 2019

time

7 دقیقه-20 آگوست 2019

main-image

Gamescom 2019 با جدیت شروع شده است , که در امروز کنفرانس های مطبوعاتی اش برگزار میشوند. در این کنفرانس ها درباره ی بازی های تازه که قرار است منتشر شوند صحبت میشود و همچنین در باره بازی های بزرگ و کوچکی که قرار است در آینده منتشر شوند.

نیتندو گزارشاتش را با ویترین بازی های Nintendo indie آغاز کرد , بعد از آن Inside Xbox , برنامه بعدی Google Stadia Connect و در نهایت یک رویداد تازه خبری به نام Opening Night Live و با میزبانی جف کیگلی برگزار شد.

ما همچنین نسخه های غافلگیر کننده ایی از بازی های PS4 ، Xbox One ، Nintendo Switch و PC دریافت کردیم که تست آلفای Call of Duty: Modern Warfare برای پلی استیشن 4 بزودی عرضه خواهد شد.

Gamescom هر ساله در شهر کلون آلمان برگزار میشود. تازیخ اصلی نمایش امسال 20 آگوست است. اما طبق روال این رویداد آن روز برای بازدید کنندگان مطبوعات و تجارت است. اعضای عمومی این رویداد میتوانند در تاریخ 21 آگوست وارد کشور شوند. Gamescom در 24 آگوست به پایان میرسد. مهم ترین اخبار این رویداد در تاریخ 19 آگوست اتفاق می افتد.

Google, Xbox, and Geoff Keighley

قبل از شروع نمایش, گوگل میزبان دومین نمایش خود یعنی Stadia Connect بود که در آن تریلر های جدید و گف و گو های پشت صحنه با توسعه دهندگانش را ارائه داد.این به دنبال Inside Xbox بود که اخبار مختلفی را برای طرفداران Xbox One و PC ارائه داد.

این رویداد بطور رسمی با Gamescom : Opening Night Live آغاز شد. این نمایش همانطور که گفته بودیم به میزبانی جف کیگلی برگزار شد که اعلامیه ها و اخبار نادری را در آن بدست آوردیم. آخرین قسمت از پخش به فیلم Death Stranding اختصاص داده شده است , از جمله نگاهی به گیم پلی و شخصیت Mama .

Hideo Kojima در صحنه ظاهر شد تا به آنچه که هدف این بازی است اشاره کند, اگرچه قسمت های عظیم آن بعنوان یک راز باقی مانده است.

امسال دهمین سالگرد برگزاری رویداد Gamescom است . بیش از 370,000 نفر هر ساله از سرتاسر جهان در این رویداد شرکت میکنند که آن را به بزرگترین مجمع بازی در جهان کرده است.

ویترین Nintendo indie در Gamescom __ تاریخ برگزاری 19 آگوست

ویترین نمایش Nintendo indie این رویداد را آغاز میکندو همانطور که انتظار میرود برخی از اعلان های هیجان انگیز را به نمایش میگذارد. نیتندو همچنین با چند بازی جذاب ما را شگفت زده خواهد کرد. Superhot و Hotline Miami همچنین در دسترس کسانی هستند که علاقه زیادی به بازی جادوگری دارند. با این حال بزرگ ترین خبر این است که بازی های Ori و Blind Forest که اختصاصی مایکروسافت بوده اند به سوی نیتندو آمده اند.

کنفرانس مطبوعاتی Inside Xbox __ تاریخ برگزاری 19 آگوست

این یک پخش زنده استاندارد از درون xbox است , اما این بدان معنی نیست که هیچ خبر خاصی در آن موجود نیست. تعداد زیادی از تریلر ها و اطلاعات فاش شده از جمله حالت دزدگیر Gears 5 , رنگ های جدید کنترلر Xbox One , بازی های جدید Xbox Game Pass و موارد دیگر وجود دارد.

قابل توجه است که , Bungie در طی این مراسم ظاهر شد تا درمورد Destiny 2: Shadowkeep صحبت کند. تاکنون Destiny برای پلی استیشن اهمیت خاصی داشت و این بدان معنی است که فقط در رویداد ها در جبه سونی مراسمش را اجرا میکرد.

کنفرانس مطبوعاتی Stadia Connect  در Gamescom __ تاریخ برگزاری 19 آگوست

رویداد Stadia Connect به سادگی هرچه تمام تر, تمام شد و تنها در آن تریلر هایی منتشر شد که ما قبلا آنها را مشاهده کرده بودیم.بسیار این تریلر ها برای بازی هایی بود که قبلا مشخص نبود که برای Stadia خواهند آمد یا نه مانند Cyberpunk 2077.

کنفرانس مطبوعاتی Opening Night Live __ تاریخ برگزاری 19 آگوست

آخرین رویداد افتتاحیه یعنی Night Live به پایان رسید که نشان میدهد Gamescom امسال بسیار متفاوت ظاهر خواهد شد.تعداد زیادی از بازی ها و اخبار جدید مطالب مختلفی مانند تاریخ انتشار ویچر 3 برای نیتندو وجود داشت. پایان این نمایش با ظاهری از Hideo Kojima منشر شد , که نشان داد در مورد Death Stranding صحبت میکند و گیم پلی جدیدی از آن را به نمایش میگذارد.

مطلب پیشنهادی: GRID 2 دیگر در فروشگاه های دیجیتال موجود نیست!

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی