Gears5 همراه با نسخه طلایی منتشر خواهد شد!

time

2 دقیقه-۱۳۹۸-۰۵-۱۹

main-image

Microsoft و The Coalition اعلام گردند که Gears5 به سوی نسخه طلایی خود رفته است. این عبارت به معنی این است که دستور ساخت نسخه نهایی این بازی ارسال شده است. این یک لحظه بزرگ برای هر استودیو است و بازی را آماده میکند تا پس از انتشار در ماه سپتامبر در قفسه های فروشگاه ذخیره شود.

این استودیو در وبلاگ Xbox اعلام کرد که در تاریخ 19 اوت به Gamescom خواهد رفت تا حالت جدید Horde Mode و نگاه دیگری به بخش کمپین این بازی داشته باشد. ما میدانیم که یک تست فنی برای Horde Mode در این ماه در نظر گرفته شده است , بنابراین The Coalition ممکن است در نظر داشته باشد که این تست را در Gamescom انجام دهد. این وبلاگ نیز تعدادی از دستاورد های Gears5 را نمایش داده که میگوید فاقد اسپویل است.

رئیس این شرکت گفت : همه ما که در The Coalition کار میکنیم , نمی توانستیم که برای انتشار Gears5 به جهان هیجان زده شویم. من می خواهم از تیمم در اینجا تشکر کنم که برای هوادارانمان بسیار زحمت کشیده اند و ما امیدواریم هواداران نیز به اندازه ما هیجان زده شوند. ما باید Gears5 را بازی کنیم و الز آن لذت ببریم.

Gears5 در تاریخ 6 سپتامبر و قبل از عرضه رسمی خرده فروشی در 10 سپتامبر , برای همه مشترکین Xbox Game Pass در دسترس خواهد بود. تست فنی Horde Mode نیز برای کسانی که این بازی را پیش خرید کرده اند در دسترس خواهد بود.

مایکروسافت گفته که همراه با انتشار این بازی یک سخت افزار با نام Gears و یک موس و کیبورد بی سیم همراه با انتشار این بازی , معرفی خواهد کرد.این بازی اختصاصی مایکروسافت است و برای Xbox و Pc قابل دریافت خواهد بود.

مطلب پیشنهادی: Madden NFL 20 و نمرات بررسی آن در سایت های مختلف

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی