GOG Galaxy یک سرور جدید برای ایجاد قابلیت کراس پلی

time

2 دقیقه-25 جولای 2019

main-image

امروز با یک مطلب راجب یک سیستم اجرای بازی به نام GOG Galaxy در خدمت شما هستیم. این سیستم به شما این امکان را میدهد که بازی های سرور های اوریجین , استیم , یو پلی , اپیک گیمز یا حتی پلی استیشن را بر روی این سیستم یک جا داشته باشید.

یکی از مهم ترین ویژگی های GOG Galaxy که آنرا قابل توجه کرده است , این است که به شما این امکان را میدهد که بازی هارا بصورت کراس پلی یعنی بین کنسولی بازی کنید.

زمانی من به GOG Galaxy رفتم که میخواستم بازی Witcher 3 را بر روی آن امتحان کنم . آن زمان که نسخه اول این سیستم بود من چیز خاصی از آن ندیدم اما با ورود نسخه دو این سیستم بسیار زیبا تر و قدرتمند تر شده است ولی هنوز در نسخه بتا به سر میبرد.

 GOG Galaxy image 1

اولین چیزی که برایم مشهود است این است که GOG Galaxy یک اپلیکشن پر زرق و برق است. شما میتوانید ظاهر این اپلیکشن را هر طور که مایلید شخصی سازی کنید. وارد کردن بازی ها در این سیستم باعث میشود که کلکسیونی از بازی ای کامپیوتر و ایکس باکس و پلی استیشن را کنار هم داشته باشید.

در حال حاضر نمیشود که به GOG Galaxy بازی های نیتندو سوییچ را اضافه کرد اما میتوانید دستاورد ها و عملکرد های دوستانتان را در هر پلتفرمی که هستند را مشاهده کنید.

شما میتوانید بازی هایتان را هر طور که میخواهید دسته بندی کنید و از این بابت هیچ محدودیتی نیست.

چون این نرم افزار در حالت بتا به سر میبرد به صورت مداوم برای رفع مشکلاتش بروزرسانی میشود و ممکن است که هنوز بعضی از قابلیت ها را نداشته باشد اما به زودی به آن اضافه خواهند شد.

یک مشکلی که ممکن است که در نسخه بتا   GOG Galaxy وجود داشته باشد این است که برای اتصال به بازی مورد نظر باید نرم افزار سرور اصلی این بازی را در کامپیوتر خود داشته باشید.

شما انواع بازی ها را میتوانید در آن اجرا کنید ولی باید صبر کنید تا سرور اصلی او هم اتصال پیدا کند و سریع ترین سرور که بسیار پنهانی و سریع بازی ها را اجرا میکند سرور Steam است. توجه داشته باشید برای خرید بازی ها باید از سرور اصلی اقدام کنید.

مطلب پیشنهادی: آپدیت 6.75 پلی استیشن 4

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی