IO Interactive خبری در مورد ساخت هیتمن 3 منتشر کرد

time

3 دقیقه-۱۳۹۸-۰۵-۰۸

main-image

IO Interactive , که یک توسعه دهنده دانمارکی است, قصد دارد سری سوم بازی هیتمن را بسازد. اما این شرکت ممکن است پیش از انتسار بازی با IP جدیدی پا به عرصه بگذارد.

در اپیزود جدید بازی ویدیویی No Clip, میزبان دنی دویر از دفتر IO Interactive در کُپنهاگ دیدن کرد , تا بفهمد که این شرکت چگونه توانسته طی یک حادثه دراماتیک در سال 2017 از برشکستی جلوگیری کند , دقیقا در زمانی که شرکت اصلیشان یعنی Square Enix سعی در فروش استودیو اش را داشت.

IO Interactive به جای پیدا کردن خریدار تصمیم گرفت بازی هیتمن جدید را با یک IP جدید روانه بازار کند که بازی هیتمن و استودیو اش را از ئیگر بازی هایش جدا میکند.

شما در زیر میتوانید ویدیویی کوتاه در مورد این داستان ببینید و دریابید که چگونه IO Interactive از سقوط برخاسته تا هیتمن 2 را توسعه دهد.این همان چیزی است که مدیر عامل این شرکت درباره آینده استودیو میگوید که مورد توجه طرفداران سری بازی های هیتمن است.

سخنان مدیر عامل IO Interactive و تفسیر آنها

مدیر عامل IO Interactive خاطر نشان شد که هیتمن یک بازی سه گانه است . یک آینده روشن وجود دارد تا جهان بازی های ترور مانند را تغییر دهد که ما سخت به دنبال آن هستیم. ما دنیای هیتمن را از ابتدا در پاریس شروع کردیم و در انتها نیز آنرا گسترش میدهیم, که این یک آغازی دوباره است.

در حالی که این تاییدی بر این نیست که هیتمن 3 هم اکنون در حال ساخت است اما اگر در ترجمه زیر ویدیو دقت کرده باشید مدیر عامل شرکت نامی از سری سوم هیتمن برده است که ما میتوانیم متوجه شویم که سری سوم این بازی حتما در دستور کار IO Interactive است, اما این اتفاق در یک IP جدید می افتد.

او افزود: اکثر استودیو ها حداقل در کپنهاگ , در حال کار کردن بر روی چیز های مخفی و جالبی هستند.ما هنوز بسیار مستقل هستیم.ما میخواهیم با بازی جدیدمان IP جدیدی را نیز ایجاد کنیم.

IO Interactive در سال 2019 یک استودیو جدید در مالمو در کشور سوئد تاسیس کرد .این همان جایی است که ما از هیتمن 2 به هیتمن 3 سفر خواهیم کرد. تیم کپنهاگ بر روی یک IP جدید کار میکنند اما خبر زیادی در مورد آن نداریم.

مطلب پیشنهادی: Role Queue سیستم Match Making جدید Overwatch

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی