تغییرات فصل دهم در بازی فورتنایت

time

2 دقیقه-۱۳۹۸-۰۵-۱۸

main-image

اپیک گیمز یک بروزرسانی برای فورتنایت ارائه داده است که جهش جدیدی در این بازی انجام داده است. همانطور که در تریلر های قبل مشاهده کردید , در فصل دهم ما شاهد تغییرات گسترده ایی خواهیم بود.

منطقه Neo Tilted توسط یک ریفت زون بزرگ کاملا تغییر میکند و تبدیل به Tilted Town میشود که مانند یک شهرک در زمان غرب وحشی است.

فصل 10 فورتنایت

اپیک گیمز میگوید: در فورتنایت Neo Tilted دیگر برای بازیکنان تازگی نداشت و ما تصمیم گرفتیم که توسط یک ریفت زون آنرا با یک منطقه جدید که مشابه مناطق غرب وحشی است تعویض کنیم. البته این منطقه ,قطعا از غرب وحشی هم وحشی تر است زیرا نمیتوان به راحتی در آن تردد کرد.

از این موضوع بگذریم , یک اسلحه اسنایپر رایفلی نیز به بازی اضافه شده که هم اکنون نیز در دسترس است و درجه آن از ریر شروع میشود و شما میتوانید با آن دشمنانتان را از دور شکار کنید. این اسلحه را میتوانید در فصل دهم , بر روی زمین , در خانه ها ,دراپ ها و صندوق ها یافت کنید.

Mi Smart Band 4 ساعت هوشمند جدید شیائومی با تمام مشخصات را در گیمو مشاهده کنید.

هنگام فرود به دنبال سلاح های نادر بگردید و با آنها دشمنانتان را از پای در آورید تا به مهماتی بینهایت دست یابید و مسیر را برای پیروزی خود هموار کنید, این طبیعت فورتنایت است.

اطلاعاتی کوتاه در مورد سلاح و منطقه جدید فصل دهم

در فصل دهم چالش های روزانه و هفتگی را تغییر داده است, اما هنوز فرصت های زیادی برای بدست آوردن آن ستاره های زیبای بتل پس وجود دارد. در بتل پس این فصل اسکین ها و دنس های بسیار زیبایی قرار داده شده است.

مطلب پیشنهادی: در آمد شگفت انگیز Electronic Arts در سه ماه اخیر!

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی