Play Pass سرویسی از گوگل که نرم افزار ها را رایگان می کند!

time

2 دقیقه-۱۳۹۸-۰۵-۱۱

main-image

گوگل در حال راه اندازی یکی سرویس اشتراکی به نام Play Pass است که در آن افرادی که ماهانه 5 دلار پرداخت کنند می توانند از نرم افزار های Play Store به صورت رایگان استفاده کنند.

البته پلی پس هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است ، ولی Android Police تصاویری از قسمت ورورد و ثبت نام آن قرار داده است و گوگل هم تایید کرده است که این سیستم از مرحله تست خارج شده است.

چون تست این سرویس تمام شده است ممکن است به زودی شاهد رونمایی آن خواهیم بود ، که افراد می توانند با پرداخت این مبلغ به بانک نرم افزار بسیار کاملی دست پیدا میکنند.

البته پلی پس به جز رایگان کردن نرم افزار ها مزیت های دیگری نیز دارد که یکی از این ویژگی ها این است که نرم افزار هایی که دارای تبلیغات داخلی هستند تبلیغاتشان حذف می شود.یعنی نیازی نیست برای حذف تبلیغات از پرداخت درون برنامه ایی استفاده کنید.

Play Pass سرویسی از گوگل که نرم افزار ها را رایگان می کند!

آیا همه چیز قطعی است؟

الته میزان هزینه این سرویس ممکن است با انتشار این سرویس تغییر کند و یا حتی قوانین آن تغییرات بسیاری پدا کند و به طور قطع نمی توان گفت چه می شود.

باید این احتمال هم در نظر گرفت که با تمام شدن اشتراک شما در گوگل پلی ممکن است نرم افزار هایی که از این طریق خریداری کرده اید بسته شوند و تا وقتی سرویس خود را تمدید نکرده اید قابل اجرا نباشند،البته این یک احتمال است.

البته این فقط برای گوگل نیست بلکه اپل هم در حال راه اندازی یک سرویس این چنینی است که البته فقط برای بازی هاست و تا کنون 100 عنوان را پوشش داده است.

ولی هنوز هم تاریخ دقیق و رسمی از طرف گوگل برای Play Pass اعلام نشده است. در صورت انتشار خبر از این سرویس آن را برای شما در سایت منتشر خواهیم کرد.

مطلب پیشنهادی:کارت حافظه microSD یک ترابایتی دیوانه کننده است،ولی صبر کنید تا ارزان شود!

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی