آلبومی جدید از ناجی ها در راه Heartstone

time

2 دقیقه-24 جولای 2019

main-image

Heartstone هروقت که میخواهد آلبومی از ناجی های جدید بازی اش را معرفی کند برای آن لیگ هایی برگزار میکند و کاوشگران این آلبوم در مسیری مرگبار و پر از تله قرار میگیرند. اما هیچ دردسری در این بازی بدون پاداش نیست. با سایت گیمو همراه باشید تا یکی از وحشی ترین کارت ها مجموعه جدید, یعنی Mogu Cultist را برای شما بررسی کنیم.

 Image Heartstone

این ناجی 1 مانا , سلامت و قدرت ضربه دارد که در ظاهر بی زیان به نظر میرسد. قدرت واقعی Mogu Cultist زمانی ظاهر میشود که چند تا ازآن را وارد میدان نبرد کنید تا یک مراسم تاریک را برای دشمن به ارمغان بیاورند.

آنها پس از حمله نابود میشوند و یک ناجی غول پیکر احضار میکنند, که این اتفاق یکی از قوی ترین اثراتی است که ما در تاریخ Heartstone شاهد آن هستیم.

Highkeeper Ra به طور خودکار مانند Mecha در بازی پیروز نمیشوند.اما او و کالتیست ها اثرات مخرب و قدرتمند خودشان را بر روی حریف میگذارند. او بعد از پایان هر نوبت 20 ضربه به حریف وارد میکند.

با این قدرت ضربه در میدان Heartstone این ناجی میتواند با یک ضربه حریفش را نابود کند البته تا وقتی که سلامتش قبل از حمله نابود نشود.

فرضیه ایی در مورد استفاده از این ناجی ها

Highkeeper Ra با اینکه قدرتمند است اما اگر حریف کارت ضعیف کننده یا شکارچی داشته باشد این کارت بی ارزش میشود و اگر آنرا فوری نابود کنند برای شما بسیار گران تمام میشود.

این نشان میدهد که در این بازی نتیجه ساخت و ساز کارت ها بسیار مهم بوده و هست, که خودش یک نوع معماست.

این سوال برایم پیش آمده که ما چطور میتوانیم در بازی که اجازه بیش از دو کپی از هر ناجی را نمیدهد , 7 تا از Mogu Cultist جمع آوری کنیم؟

برای پاسخ به این سوال طراحان شرکت Blizzard برای این محدودیت برای برخی از کارت ها استثنا قائل میشوند و ما میتوانیم بیش از دو بار از این ناجی جدید و ارزشمند استفاده کنیم.

آلبوم جدید ناجی ها در تاریخ 6 آگوست وارد بازی میشود. این آلبوم در بسته های 50 تای و 80 تایی موجود هستند که به ترتیب قیمت آنها 50 و 80 دلار است.

بازی Heartstone بر روی کامپیوتر های خانگی و تلفن های همراه بصورت رایگان قابل دریافت است.

حداقل سیستم مورد نیاز Heartstone

مطلب پیشنهادی: 116 بازی در +Uplay دارای گیم پس

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی