ماکروسافت دسته های جدیدی را برای Xbox Cloud ثبت اختراع کرد!

time

2 دقیقه-۱۳۹۸-۰۵-۲۰

main-image

این اختراع ماکروسافت گوشی های هوشمند را به یک کنسول برای Xbox Cloud تبدیل می کند ، که شما فقط به یک گوشی و یک اینترنت خوب نیاز دارید دیگر نیازی به داشتن سخت افزار قدرتمند نیست.

این دسته جدید در 9 جولای امسال به ثبت رسید ، با اینکه حرفی از ایکس باکس زده نشد ولی ساختار دسته با نشانه های روی دکمه ها بسیار آشنا است.

این دسته ها دارای جک هدفون هستند و در خود بلنگو دارند و حتی از هدفون های بی سیم هم پشتیبانی میکنند ، همچنین این محصول باعث شده است که یک شارژر جدید اختراع شود که یک صفحه کوچک است.

طرز کار این شارژر به این صورت است که دسته ها از طرفین به ان متصل می شوند و ان را به برق وصل می کنیم و شروع به شارژ کردن دسته ها می کند.

با این دسته ها می توان معنی واقعی Xbox Cloud را بهتر فهمید که دسترسی به آن در هر جا آسان است.یکی از ویژگی های خوب این دسته این است که از لرزش دست که روی صفحه لمسی اتفاق می افتاد جلو گیری می کند.

همچنین با داشتن این دسته دیگر نگران کوچک بودن صفحه نمایش گوشی خود نباشید چون دیگر نیازی نیست بر روی آن دست بگذارید، و تمام ان در اختیار چشمان شما خواهد بود.

این طرح و ایده ماکروسافت که Xbox Cloud نام دارد می تواند ضربه سختی به بازار وارد کند که حتی ممکن است که نیتندو سوئیچ را از دور خارج کند! زیرا واقعا به هیچ چیز گران قیمتی نیاز ندارد و در هر جا قابل دسترسی است.

این دسته های برای چه هستند؟

شاید بگویید این که همان نیتندوسوئیچ است . ولی اشتباه می کنید این فقط یک دسته برای بالا آوردن بازی هایی است که توسط Project Xcloud ماکروسافت قرار است به صورت آنلاین در دسترس باشند.

Project Xcloud مانند پروژه Google Stadia است که به کاربران اجازه می دهد که بازی ها را از روی سرور های قدرتمند ماکروسافت بارگزاری کنند و نیازی به پردازش آن بر روی دستگاه خودشان نیست.

باید منتظر بمانیم و تا چند سال آینده شروع به بازی کردن با این تکنولوژی کنیم ، درست است چند سال اینده چون این توسط شرکت های بزرگی در حال توسعه است و به سرعت در حال پیشرفت است.

مطلب پیشنهادی:Play Pass سرویسی از گوگل که نرم افزار ها را رایگان می کند!

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی