Sega Genesis Mini آماده است که شما را به کنسول های کلاسیک برگرداند

time

2 دقیقه-15 آگوست 2019

main-image

Sega Genesis Mini قرار است که داغترین محصول سرگرمی تابستان امسال باشد ، مانند SNES Classic و NES Classic در سال های گذشته. امیدوارم که سگا به تعداد مناسب از این دستگاه تولید کند و محدود نباشد که همه دوستداران بتوانند آن را خریداری کنند.

نیتندو در سال 2016 با عرضه NES Classic Edition بازار داغ کنسول های کلاسیک را راه انداخت و این باعث شد که در سال بعد نسخه بسیار محبوب SNES Classic Edition وارد بازار شود.

درست است در کنسول های قبل بازی هایی که تولید میشد دارای داستان قدرتمند و کارگردانی آنچنانی نبود ، ولی به دلیل اینکه خاطراتی که با این کنسول ها به وجود آمده بسیار به یاد ماندنی است ، طرفداران زیادی دارد.

و اکنون سگا با انتشار Sega Genesis Mini می خواهد که ما را دوباره به دنیای فانتزی و جذاب بازی هایش برگرداند، البته طرح این کنسول خیلی قبل تر ریخته شده بود ولی به دلیل فعالیت بسیار کم سگا در حوضه سخت افزار به عقب انداخته شد.

Sega Genesis Mini آماده است که شما را به کنسول های کلاسیک برگرداند

ولی خوشبختانه سگا گفته است که قرار است که ما را غافلگیر کند ، ولی از جزعیات آن چیزی نگفته است.

Genesis Mini تا ماه آینده به بازار نمی آید ، ولی ما اکنون در حال جشن گرفتن 20 سالگی این کنسول آمریکای شمالی هستیم.

اما ما شاهد عرضه تمام بازی های آن نخواهیم بود ، چون بیشتر آن ها از بین رفته اند ولی سگا با همکاری با شرکت M2 قرار است که 42 بازی را همراه با کنسول منتشر کند.البته هنوز نامی از بازی ها منتشر نشده است.

قیمت این کنسول که در ماه بعد عرضه می شود 80 دلار خواهد بود. و متاسفانه اطلاعات بیشتر از این کنسول توسط شرکت سگا منتشر نشده است و باید منتظر عرضه نهایی این محصول بمانیم.

مطلب پیشنهادی:پروژه خواندن ذهن،فیسبوک در آینده ذهن شما را می خواند.

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی