Ninja در میکسر به 1,000,000 مشترک رسید!

time

2 دقیقه-۱۳۹۸-۰۵-۱۶

main-image

یکی از بزرگ ترین انتقالات دنیای بازی این بود که Ninja اخیرا از سرویس استریم توییچ جدا شد و به سرویس استریم مایکروسافت یعنی میکسر پیوست.

به نظر میرسد که انتقال Ninja به میکسر با موفقیت روبه رو شده است. نینجا کمتر از یک هفته توانسته یک میلیون کاربر فعال به این سرویس اضافه کند.

این امر او را در صدر پخش کنندگان در میکسر قرار داده است.این یک نوع موفقیت سریع است که مایکروسافت قبل از جذب وی این انتظار را داشت. صعود سریع نینجا به این صورت پیش بینی میشد , چون او در طی 24 ساعت حدود صد هزار مشترک داشت.

احتمالا مایکروسافت برای جذب Ninja به او مبلغی را اهدا کرده است , اما هیچ شرایطی به صورت عمومی منتشر نشده است. Ninja در پاسخ به یک میلیون مشترکش گفت: از این همه پشتیبانی باورنکردنی متشکرم , من در مدت زمان طولانی در مورد این موضوع احساس عجیبی داشته ام.

به گفته GameDaily چندی از امضای مایکروسافت با Ninja نگذشته است اما این شرکت بعضی از تولیدکنندگان محتوای میکسر و Inside Xbox را کنار گذاشته است.

این استریمر گفت که از نظر محتوا هیچ تغییری نخواهد داشت و هر چه که در توییچ انجام میداد اکنون آنرا در میکسر انجام میدهد و تنها بستر او متفاوت است.

نکته قابل توجه این است که این استریمر قبلا آمدن عنوان های جدید ابتدا کارش را با بازی Halo شروع کرد و دوران قدرت خود را در استریم فورتنایت بدست آورد. اکنون در تابستان 2020 قرار است که بازی Halo Infinite را منتشر کند که احتمالا نینجا نیز به سوی آن برود.

آمدن Ninja به میکسر میتواند بخشی از تبلیغات بازی Halo Infinite باشد اما هنوز هیچ خبر دقیقی در مورد آن موجود نیست.

مطلب پیشنهادی: IO Interactive خبری در مورد ساخت هیتمن 3 منتشر کرد

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی