Pokemon Go وآغاز رویداد روز جهانی در ماه آگوست

time

2 دقیقه-۱۳۹۸-۰۵-۱۲

main-image

بازی Pokemon Go قرار است در آخر همین هفته یک رویداد به عنوان روز جهانی در پیش دارد , اما این رویداد تنها رویداد این ماه نیست. Niantic یک رویداد جدید دیگر را معرفی کرده که عنوان آن هدیه است که در روز دوشنبه 5 آگوست آغاز میشود و یک مود جدید به نام Shiny Pokemon را به بازی معرفی میکند.

از 5 تا 19 آگوست تعداد هدایایی که میتوانید در موجودی بازی Pokemon Go خود داشته باشید به 20 تا افزایش میابد.علاوه بر این میتوانید در روز 30 هدیه به صورت روزانه جمع آوری کنید.

هر گاه یک تخم مرغ هدیه را پیدا میکنید ممکن است تاشعاع 2 دیگر برای یافت دیگر تخم مرغ ها بروید و وقتی به آنها نزدیک میشوید بر روی نقشه بازی ظاهر میشوند , اما گاهی اوقات باید 7 کیلومتر را برای یافت تخم مرغ طی کنید.

یکی از Pokemon های هدایا به نام Bonsly است, که مانند نوزاد Sudowoodo میماند.شما قادر خواهید بود آنرا پیدا کنید و حتی ممکن است که او در اولین تخم مرغ باشد.شما قبل از باز کردن تخم مرغ نمیتوانید حدث بزنید که چه چیزی درون آن است,پس بنابر این برای آزاد کرد Ralts Shiny باید تخم مرغ های زیادی را یافت کنید.

زمان آغاز رویداد روز جهانی و جزییات

در همین حال, رویداد روز جهانی در 3 آگوست یعنی شنبه برگزار میشود. قهرمان اختصاصی Pokemon اینبار Ralts خواهد بود که بیشتر از همیشه در طبیعت تخم ریزی میکند و شما برای اولین بار شانس بدست آوردن Ralts Shiny را خواهید داشت.

اگر تا یک ساعت پس از پایان این رویداد بتوانید آن Pokemon را به یکی از صورت های دیگرش یعنی Gardevoir یا Gallade این تبدیل کنید, یک حرکت اختصاصی Synchronoise را یاد میگیرید.

این تمام آنچه که در Pokemon Go اتفاق می افتد نیست . تیم راکت انداز به تازگی به بازی یورش برده و در نقشه انواع بیشتری از Shadow Pokemon قرار داده است. Legendary Rayquaza اخیرا نیز به مود Raid Battles برگشته است. شما تا 2 سپتامبر مهلت دارید که یکی از Shiny Rayquaza را برای خود تصرف کنید.

Pokemon Go وآغاز رویداد روز جهانی در ماه آگوست

مطلب پیشنهادی: معرفی و بررسی بازی Wolfenstein : Youngblood

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی